Bogusław Wołoszański na spotkaniu w Radomsku

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

W środę, 13 września Radomsko gościło Bogusława Wołoszańskiego, znanego popularyzatora historii i dziennikarza, który jest kandydatem „jedynką” w okręgu numer 10 z list Koalicji Obywatelskiej. Spotkanie odbyło się pod hasłem „Rozmowy z historią”. Spotkanie w Radomsku zorganizowała Magdalena Spólnicka, kandydatka do Sejmu RP z KO.

To pierwsze z kilku spotkań jakie planowane są w okręgu 10 pod hasłem „Rozmowy z historią”. Będą to okazje do poznania ciekawych faktów i anegdot z przeszłości, ale także do dyskusji o tym, co kształtowało tożsamość narodową i regionalną, oraz o przyszłości i o propozycjach PO i KO dla mieszkańców Polski i tego regionu.

- Będziemy rozmawiać o tym wszystkim co Polaków martwi, jakie mają oczekiwania i nadzieje związane z wyborami 15 października. Rozmawiamy tak naprawdę o programie, który napisali sami Polacy, bo on powstał w oparciu o wszystkie spotkania Donalda Tuska i posłów Koalicji Obywatelskiej jakie były organizowane w ostatnich tygodniach w kraju – mówiła Magdalena Spólnicka, kandydatka do sejmu z KO.

Spotkanie z Bogusławem Wołoszańskim cieszyło się dużym zainteresowaniem i zgromadziło liczne grono słuchaczy. Wśród nich byli nie tylko sympatycy Koalicji Obywatelskiej, ale także osoby ciekawe historii i kultury.

- Wszyscy w Polsce marzą o paru prawach niezbędnych każdemu człowiekowi, prawa do sprawiedliwości, za często było teraz łamane. Prawa do stabilnej konstytucji… lista jest taka długo. Sto konkretów na sto dni. Tam jest wszystko. Wyłoni się nowa, sprawiedliwa, bogata bo nie rozkradana Polska – powiedział Bogusław Wołoszański.

Bogusław Wołoszański i Magdalena Spólnicka będa także gośćmi programu  „W Temacie”. Premiera w piątek 15 września o godz. 19.45.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Bogusław Wołoszański na spotkaniu w Radomsku KO Radomsko Radko PO Spólnicka Magdalena Magdalena Spolnicka PO KO
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE