Bogdan Pawłowski: Koszty nie będą większe niż 10 procent

Bogdan Pawłowski: Koszty nie będą większe niż 10 procent Fot. M. Kołaczkowski

Prace związane z budową hali widowiskowo-sportowej w Kamieńsku są już na półmetku. Można powiedzieć, że są na poziomie 50% zaawansowania. Wszystko przebiega terminowo. Firma nie ma żadnych problemów, nawet jeśli mowa o zasobach materiałowych. Być może powstanie szybciej niż planowano.

- Dzisiaj już mogę skorygować terminy i to w sposób pozytywny. Firma budująca halę bardzo prężnie pracuje. Roboty budowlane chciałaby zakończyć z końcem roku. Oddanie hali miało być w połowie przyszłego roku. Wszystko wskazuje, że będzie szybciej – deklaruje Bogdan Pawłowski burmistrz Kamieńska w rozmowie na portalu Radomsko24.pl.

- Firma ze względu na wzrost cen chce szybciej zejść z budowy. Utrzymywanie pracowników na budowie to też koszty. Chcą z nich zejść. Wszystko drożeje. My też analizujemy dokładnie koszty i wszystko wskazuje na to, że one wzrosną do dziesięciu procent – dodaje Bogdan Pawłowski.

W poniedziałek 29 sierpnia gościem portalu Radomsko24.pl będzie Bogdan Pawłowski, burmistrz Kamieńska. Zapraszamy do oglądania programu. Godzina 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk bogdan pawłowski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE