Bogdan Pawłowski: hala sportowa, to nadal moje sztandarowe hasło

Bogdan Pawłowski: hala sportowa, to nadal moje sztandarowe hasło

Pod koniec 2020 roku, burmistrz Kamieńska Bogdan Pawłowski, podpisał umowy z przedstawicielem Firmy WIK – BUD, dotyczącej modernizacji budynku po byłej szkole w Hucie Porajskiej wraz z adaptacją na mieszkania komunalne. Całkowita wartość zamówienia to ponad 500 tys. zł. Druga z podpisanych umów, to budowa budynku gospodarczego i wiaty w Kamieńsku. Całkowita wartość tych robót to ponad 400 tys. zł.

- Mimo inwestycji, nie był to dobry rok dla Kamieńska. Koronawirus zrobił swoje - komentuje Bogdan Pawłowski burmistrz Kamieńska w rozmowie z Irkiem Staszczykiem.

W 2020 roku w Kamieńsku miała się rozpocząć budowa hali sportowej. Bogdan Pawłowski nie zaprzeczył, gdy twierdziliśmy, że plany budowy hali to sztandarowe hasło w kampaniach wyborczych burmistrza.

- Tak było. Nie chciałem ryzykować. Rozpoczynać budowy, a później mieć problemy z zamknięciem inwestycji. Trzeba podkreślić, że to nie będzie sala gimnastyczna, ale hala sportowa z boiskami do siatkówki piłki ręcznej z pełnym zapleczem, siłownią i salą do fitness. Koszt budowy to 12 milionów złotych – mówił Bogdan Pawłowski.

Na jakim etapie jest dzisiaj ta inwestycja?

Cała rozmowa z Bogdanem Pawłowskim, burmistrzem Kamieńska w środę 13 stycznia, na portalu Radomsko24.pl w programie „Staszczyk niezależnie”, o godzinie 19.45.

Więcej o:
kamieńsk bogdan pawłowski burmistrz kamieńska
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE