Body niemowlęce z nadrukami

Body niemowlęce z nadrukami

Body jest pierwszym ubraniem dla noworodka, jednocześnie najpopularniejszym ubraniem dla niemowląt, małych i większych dzieci. Rodzice ubierają w nie swoje pociechy nawet po drugim roku życia.

Body jest bardzo praktyczną częścią garderoby. Dzięki zapinaniu na napy w kroczku, z łatwością można zmienić dziecku pieluszkę,bez zdejmowania ubranka. Bodziaki nie wychodzą ze spodenek, półśpioszków i rajstopek. W całością zakrywają plecki malucha. Są wygodne, nie uwierają. Są odpowiednie na każdą porę roku. Komfortowe i przewiewne. Jednym słowem - niezastąpione. Dla osób niewtajemniczonych wybór odpowiedniego body,może okazać się nie lada wyzwaniem.

Body z krótkim rękawkiem, z długim rękawem, body kopertowe, body zapinane na ramieniu lub bez zapięcia. Nie wspominając już o kolorach, napisach i grafice. Jest jednak w tym wszystkim duże pocieszenie - bodziaki są jak buty u kobiet - nigdy nie jest ich za dużo.

Ogromną popularnością cieszą się body z nadrukami: napisami lub obrazkami. Robione pod indywidualne zamówienie klienta. Jest to alternatywa dla nudnych, jednokolorowych ubranek. Bodziaki z napisami okazują się świetną opcją do zaakcentowania ważnych dni, okoliczności, świąt lub płci dziecka.

Jako pierwsze wybierane są body z imionami dzieci, albo metryczką, która zawiera najważniejsze informacje o noworodka - dwie urodzenia, wadze, wzroście itp. Jest to idealny prezent ma babyshower lub zaraz po urodzeniu się dziecka. Body od cioci, od wujka, od starszego brata lub body od babci i dziadka. Każdy wybierający znajdzie coś od siebie.

Body z nadrukami jest bardzo modne jako prośba o bycie chrzestnym lub chrzestną. Zdziwiony, niejednokrotnie niedowierzający uśmiech na twarzy "pytanego " jest bezcenny.

Niejednokrotnie noworodki już w szpitalu są obdarowywane pierwszą wyprawką, ufundowaną przez gminę, powiat czy województwo. Body z nadrukowaną miejscowością, w której dziecko przyszło na świat,jest niewątpliwie wspaniałą pamiątką oraz miłym gestem.

Rodzice sami wybierają body z napisami dla swoich maluszków, kiedy chcą w nietuzinkowy sposób, przekazać innym członkom rodziny lub przyjaciołom, jak wiele znaczną i jak istotną rolę odgrywają w życiu dziecka. Często słowa, w których chce się przekazać uczucia, ciężko nam jest wypowiedzieć. Body z takim wyznaniem jest idealną alternatywą.

Bodziaki z nadrukami są dosyć powszechnie wybierane z okazji świąt. Nie am chyba nic tak uroczego jak słodki bobas w wesołym i kolorowym ubranku. Niemowlęta są chyba najczęściej fotogragowanymi osobami w rodzinie. Być może dlatego, że nie umieją jeszcze zaprotestować i potrafią długi czas pozostać w bezruchu. Każdy pragnie mieć z nim zdjęcie. W końcu tak szybko zmieniają się i rosną.

Świąteczne body z imieniem dziecka i datą, bez wątpienia okaże się pożyczene za kilka lat, kiedy to rodzina usiądzie na albumem i będzie zastanawiało się " co to za bobas jest na tym zdjęciu ?".

Body na roczek

Prawdopodobnie największym wzięciem cieszą się body na pierwsze urodziny dziecka. Większość rodziców pragnie pochwalić się swoim roczniakiem oraz przyjęciem urodzinowym na portalach społecznościowych lub przed znajomymi. Nie trzeba wtedy dodawać opisy. Body na roczek z nadrukiem imienia dziecka mówi samo za siebie.

Reasumując. Body jest ponadczasową częścią garderoby maluszków. Nigdy nie wyjdzie z mody i codziennego użytku. Zostaje jedynie "podrasowane " nadrukami, w których treść i przesłanie zmieniają się wraz z dorastaniem niemowlaka i dziecka. Największą oferte bodziaków niemowlęcych oferuje sklep Moocha.pl którego bodziaki polecają setki zadowolonych mam i maluszków :)

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE