Bluza z wymyślonym przez siebie haftem — od rewelacyjnego pomysłu po ostateczną realizację!

Bluza z wymyślonym przez siebie haftem — od rewelacyjnego pomysłu po ostateczną realizację!

Twoja odzież musi być maksymalnie oryginalna? Nie pozwalasz sobie na noszenie tego, co mają Twoi znajomi? Jeśli tak, nic dziwnego, że chcesz ozdobić w sposób trwały i nietuzinkowy swoją bluzę. Wykorzystaj do tego haft komputerowy. Jest to rewelacyjna metoda, która świetnie sprawdza się w obecnych czasach. Z tej techniki oznaczania odzieży korzystają także duże firmy, które chcą wyposażyć swoich pracowników w wysokiej jakości odzież do pracy lub skorzystać z haftu jako elementu promocji firmy. Sprawdź, jak przebiega proces produkcji bluzy z haftem!

Krok pierwszy i drugi, czyli ciekawy pomysł oraz wybór haftu komputerowego

Podstawowy etap tworzenia swojej unikalnej bluzy jest projekt. Osoba indywidualna najczęściej zgłasza się z jakąś nieszablonową grafiką, nazwą zespołu lub mottem, którym kieruje się w życiu. Jeśli z haftu chce skorzystać firma, zwykle planuje ona wykonać haft na znacznej liczbie bluz czy koszulek, który finalnie przedstawiać będzie logotyp marki lub coś, co do niej ściśle nawiązuje. 

W przypadku osób prywatnych bardzo często zamówienie opiera się na wygrawerowaniu krzykliwego hasła bądź własnoręcznie wykonanego rysunku. W ten sposób osoby te chcą podkreślić swoją indywidualność.

Drugi krok to wybór haftu, jako metody wykonania. Warto tutaj zaznaczyć, że haft komputerowy charakteryzuje się wysoką estetyką, trwałością oraz elegancją. Nie spiera się, nie zaciąga się, a żeby go zniszczyć, potrzeba naprawdę się przyłożyć. Więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie https://www.haftkomputerowy.com.pl/.

Krok trzeci — dokładne określenie indywidualnych cech zamówienia

Jeśli masz już gotowy projekt, warto wybrać się do firmy, która go zrealizuje. Nie trzeba decydować się na pierwszy lepszy kontakt, jaki wyskoczy Ci w wyszukiwarce Google. Można nieco więcej poszperać, aby wybrać usługi najlepszej firmy w regionie.

Podczas zamawiania haftu, należy określić takie parametry, jak:

  • cechy wybranego materiału, z którego wykonana zostanie bluza, 
  • wielkość całego nakładu,
  • cechy charakterystyczne grafiki, takie jak liczba grafik, rozmiar, dodatkowe ornamenty czy napisy,
  • liczbę i położenie, w których bluza będzie znakowana,
  • cechy charakterystyczne samej bluzy, czyli materiał, kaptur, fason czy rozmiar.

Krok czwarty — złożenie zamówienia 

Ostatni etap to złożenie zamówienia po uzgodnieniu wszelkich ważnych aspektów. Jeśli masz takie wymagania, firma może stworzyć dla Ciebie specjalny prototyp, na bazie którego zdecydujesz, czy trzeba wnieść jakieś poprawki, czy można drukować w ten sposób cały nakład. 

Bluza z własnym haftem to nie lada gratka. Można w ten sposób wyróżnić się z tłumu i poczuć się naprawdę wyjątkowo. Z kolei sam haft to metoda trwała, w której można wykorzystać rozmaite nici — ognioodporne, fluorescencyjne, standardowe, metaliczne i inne. Jeśli właściciel będzie odpowiednio dbał o swoją bluzę, z pewnością nic złego się z nią nie stanie przez bardzo długi czas.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE