Bilety na mecz z Krzynówkiem

Od 26 kwietnia na fanów piłki nożnej będzie czekało w Urzędzie Miasta ponad dwa i pół tysiąca zaproszeń na finał rozgrywek "Grać jak Jacek Krzynówek".

Jacek Krzynówek był gościem II Turnieju Kibiców RKS-u w 2011 rokuOd 26 kwietnia na fanów piłki nożnej będzie czekało w Urzędzie Miasta ponad dwa i pół tysiąca zaproszeń na finał rozgrywek "Grać jak Jacek Krzynówek".


Święto futbolu rozpocznie się 11 maja o godzinie 15:00. Mecze rozegrają dzieci i młodzież z roczników 2002 i 1998. Pojedynek z zespołem z Chrzanowic - rodzinnej miejscowości Jacka Krzynówka czeka na drużynę, która zwycięży w eliminacjach starszej grupy.


Mecz gwiazd polskiego futbolu rozpocznie się o godzinie 17:00. W Drużynie Jacka Krzynówka zagrają m.in. Jerzy Dudek, Jacek Bąk, Michał Żewłakow i wielu innych równie sławnych piłkarzy. Zmierzą się oni z drużyną RKS Radomsko, w której grali kiedyś koledzy Krzynówka. Celem całej imprezy jest przede wszystkim promowanie aktywności ruchowej, zdrowego stylu życia oraz kształtowanie formy rywalizacji sportowej z zachowaniem zasad fair-play.


Termin zgłoszeń do turnieju mija 16 kwietnia 2012. Pierwsze rozgrywki odbędą się w dniach 23-25 kwietnia dla rocznika 1998 (Stadion Miejski przy ul. Brzeźnickiej), natomiast rozgrywki dla rocznika 2002 będą miały miejsce się 27 kwietnia na boisku Orlik.


Szczegółowych informacji udzielają Elżbieta Gierasimiuk oraz Damian Noremberg telefonicznie (44 685 44 85) lub mailowo (elzbieta.gierasimiuk@radomsko.pl lub damian.noremberg@radomsko.pl).

Więcej o:
grać jak jacek krzynówek radomsko piłka nożna rozgrywki mecz rks rks radomsko jacek krzynówek
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE