Bilet wstępu na siedem lat

Bilet wstępu na siedem lat

W lutym, Narodowa Agencja Programu Erasmus, opublikowała wyniki konkursu wniosków o akredytację. Wniosek Zespołu Szkól Ekonomicznych w Radomsku, opracowany przez nauczyciela i koordynatora dotychczasowych projektów mobilnościowych, Magdalenę Geniusz-Starostkę, został bardzo wysoko oceniony i znalazł się na 36 miejscu (na 433 zaakceptowane wnioski). Tym samym szkoła będzie mogła przez najbliższe 7 lat realizować projekty mobilnościowe dla swoich uczniów i nauczycieli.

Przyznanie akredytacji jest gwarancją regularnego otrzymywania dofinansowania na działania związane z mobilnością w ramach programu Erasmus.

- Pogram tej akredytacji to nowość. Trzeba było się napracować, wypełnić szereg dokumentów. To obszerny wniosek złożony z kilkudziesięciu stron. Uzasadnienie dlaczego to nasza szkoła ma dostać akredytacje? Jakie są nasze plany? To był dobry miesiąc siedzenia, aby wszystk  zapiąć na ostatni przysłowiowy guzik - opowiada w programie „Staszczyk niezależnie” Magdalena Geniusz Starostka koordynator wniosku „Ekonomika”.

- Warto zaznaczyć, że do tej pory wyglądało to tak, że co roku musiałam pisać wniosek, później co dwa lata, a teraz tzw. bilet wstępu mamy na siedem lat - dodaje gość Irka Staszczyka.

Rozmowa z Magdaleną Geniusz–Starostką, na portalu Radomsko24.pl, w środę 17 marca, godzina 19.45.

Więcej o:
irek staszczyk staszczyk niezależnie zse radomsko ekonomik radomsko magdallena geniusz starostka
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE