Bezpłatne szkolenie w ZUS: Zasady ustalania podstaw wymiaru zasiłków

We wtorek, 30 września 2014 r., radomszczański Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizuje bezpłatne szkolenie doskonalące na temat zasad ustalania podstaw wymiaru świadczeń krótkoterminowych

We wtorek, 30 września 2014 r., radomszczański Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizuje bezpłatne szkolenie doskonalące na temat zasad ustalania podstaw wymiaru świadczeń krótkoterminowych z ubezpieczenia społecznego.

Szkolenie kierowane jest do firm, zakładów pracy oraz osób zajmujących się ustalaniem podstaw wymiaru zasiłków. Podczas szkolenia omówione zostaną szczegółowe zasady ustalania podstaw wymiaru świadczeń krótkoterminowych przysługujących ubezpieczonym będącym pracownikami, pracownikom wykonującym pracę za granicą, pracownikom tymczasowym oraz ubezpieczonym niebędącym pracownikami. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie składniki wynagrodzeń uwzględnia się przy obliczaniu podstawy wymiaru zasiłków, jakie się wyłącza, a w jakich przypadkach uzupełnia się do pełnej wysokości.

Ponadto każdy uczestnik szkolenia będzie mógł założyć i potwierdzić profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE). Dzięki temu uzyska dostęp do danych zapisanych na jego indywidualnym koncie prowadzonym przez ZUS. PUE daje też możliwość łatwego generowania i przesyłania drogą elektroniczną różnego typu pism i wniosków oraz dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych. Tą drogą można również umówić się na wizytę w ZUS. Założenie i korzystanie z profilu jest bezpłatne (do założenia potrzebny jest tylko dowód osobisty oraz prywatny adres e-mail).

Szkolenie odbędzie się we wtorek, 30 września 2014 r., od godz. 10:00, w siedzibie Inspektoratu ZUS w Radomsku, ul. Piastowska 24 a (II piętro, sala konferencyjna-pok. nr 215).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane prosimy o dokonywanie zgłoszeń pod numerem telefonu 44 683 49 21, w godz. 8:00 - 15:00 (pon.-pt.).

Więcej o:
zus zus radomsko szkolenie szkolenie zus
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE