Bezpłatne badanie USG dla dzieci

Bezpłatne badanie USG dla dzieci

W dniach 23-24 kwietnia w Radomsku Fundacja Ronalda McDonalda zaprasza na badania USG dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat.

Miasto Radomsko wzorem lat ubiegłych przystąpiło do Ogólnopolskiego Programu Profilaktycznych Badań Ultrasonograficznych pod nazwą "Nie nowotworom u dzieci".

Specjalistyczny ambulans z Fundacji Ronalda McDonalda, stanie przed Urzędem Miasta Radomsko, ulica Tysiąclecia 5 w dniach: 23 kwietnia 2017 r. (niedziela) oraz 24 kwietnia 2017 r. (poniedziałek). Badania dzieci zaczną się o godzinie 9.00 i potrwają do godziny 16.40.

Badania są bezpłatne i bezpieczne. Czas potrzebny na badanie to około 15-18 minut. Po zakończeniu badania rodzice otrzymują wynik oraz w razie konieczności porady lekarskie.

Zapisy na badania prowadzone będą w dniach 6-7 kwietnia 2017 roku w godzinach 9.00-15.00 pod numerem telefonu (44) 685 45 32.

Aby zapisać dziecko na badania potrzebne będą informacje: imię i nazwisko dziecka, pesel dziecka, imię i nazwisko rodzica lub opiekuna prawnego, nr telefonu. Po rejestracji dziecka rodzic otrzyma informację, o której godzinie odbędzie się badanie i w którym gabinecie.

Specjaliści w ciągu 2 dni przebadają około 140 dzieci.

Ważne: Liczba miejsc jest ograniczona.

Uwaga: Badania przeznaczone są dla mieszkańców Miasta Radomska.

info: UM Radomsko

Więcej o:
usg badanie usg usg radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE