Bezpłatne badania mammograficzne

Bezpłatne badania mammograficzne

Badania wykonywane są w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia i refundowanego przez NFZ.

Badanie wykonywane jest przez wyspecjalizowany i bardzo doświadczony personel medyczny LUX MED. Jest szybkie i całkowicie bezpieczne, a wielu kobietom uratowało życie. Zdjęcia w technice obrazowania cyfrowego oceniane są przez dwóch niezależnych lekarzy radiologów, a w przypadkach wątpliwych, nawet trzech lekarzy.

Istotnym elementem opisu badania jest ocena porównawcza z poprzednimi obrazami, dlatego pacjenci proszeni są o zabranie wyników z poprzednich badań. Paniom, u których zaistnieje konieczność wykonania badań uzupełniających LUX MED udzieli wszelkich wskazówek i pomoże w umówieniu dogodnego i szybkiego terminu dalszych badań.

Mammobus będzie oczekiwał na pacjentki w Radomsku w dn. 7 stycznia 2019 roku przy ulicy Żeromskiego 19 (koło budynku straży pożarnej). Do badania uprawnione są panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone i nie były leczone z powodu raka piersi. Zapisy i bliższe informacje na temat tego, komu przysługuje darmowe badanie pod nr tel. 58 666 24 44.

Więcej o:
mammobus radomsko badanie rak piersi
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE