Bethel w Bourbonie - już 7 października!

Już niebawem pub Bourbon Street przeniesie się w klimaty słonecznej Jamajki, a to wszystko za sprawą zespołu Bethel, który zagra tam 7 października o godz. 19.00.

http://bethel.art.pl/newbethel/galeria/category/5-woczyn-spotkanie-modych-12072010Już niebawem pub Bourbon Street przeniesie się w klimaty słonecznej Jamajki, a to wszystko za sprawą zespołu Bethel, który zagra tam 7 października o godz. 19.00. Koszt biletu to tylko symboliczne 10 zł, niestety, miejsca są ograniczone - rezerwacji można dokonać pod adresem mailowym siwy@siwymanagement.pl.


Bethel na swoich koncertach reprezentuje szybkie ska oraz łagodne roots reggae. Zespół zagrał ponad 300 koncertów w całej Polsce jak i poza jej granicami. Ma na koncie jedną płytę, zatytułowaną "Muzyka Serc". Do największych sukcesów zespołu można zaliczyć występ na głównym WOŚP-ie pod Pałacem Kultury, występ na dużej scenie Przystanku Woodstock 2011, gdzie wygrali Złotego Bączka (najlepszy koncert Sceny Folkowej XVII Przystanku Woodstock), oraz występ podczas jednego z największych Festiwali Reggae w Polsce - Regałowisko 2012 w Bielawie.

Skład zespołu tworzą:

- Grzegorz Wlaźlak (wokal, gitara)

- Magda Dachowska (gitara basowa)

- Robert Dachowski (perkusja)

- Konrad Możdżeń (djembe, perkusjonalia)

- Marcin Drab (conga, perkusjonalia)

- Damian Kluźniak (klawisze)

- Filip Sekieta (gitara)

- Piotrek Zarówny (trąbka)

 

Zespół aktualnie koncertuje z takimi czołowymi przedstawicielami reggae (i nie tylko) w Polsce jak Starguardmuffin, Habakuk, Maleo Reggae Rockers, Jamal, Tabu, Sidney Polak czy Farben Lehre.

Z twórczością Bethela można zapoznać się tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=aJh0aBaIXRc

Więcej o:
bethel bourbon street reggae w bourbonie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE