Beniaminek na fali

Beniaminek na fali Fot. RKS Radomsko

W czwartym spotkaniu IV ligi, beniaminek RKS Radomsko wygrywa na wyjeździe z Borutą Zgierz 1:3 (0:2).

Przystępując do sobotniego (25 sierpnia) spotkania zespół RKS miał na koncie trzy zwycięstwa i liderował czwartoligowej tabeli. Drużyna Boruty Zgierz w tym sezonie jeszcze nie przegrała. Na koncie miała za to trzy remisy i zajmowała w tabeli 14. miejsce. Faworytem w tym spotkaniu była oczywiście drużyna z Radomska.

Wynik spotkania już w 19. minucie otworzył Bartosz Turniak z RKS. Chwilę później goście grali w 10. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Kacper Zieliński. W 25. min. drugą bramkę dla RKS-u strzela Krystian Wojtczak z rzutu karnego. Dla Wojtczaka była to piąta bramka w obecnych rozgrywkach (druga z karnego). W doliczonym czasie gry (95. min.) trzecią bramkę dla RKS-u, strzela wprowadzony kilka minut wcześniej Łukasz Gloc.

W drugiej połowie gola dla Boruty zdobywa Patryk Pietrasiak w 77. min.