Będzie nowa harcerska pocztówka

Hufiec ZHP Radomsko właśnie ogłosił wyniki głosowania na projekt pocztówki w konkursie o którym pisaliśmy już na naszym portalu. Zwycięska praca należy do Kaji Czarneckiej z Drużyny Harcerskiej "Brązowa 50"

Hufiec ZHP Radomsko właśnie ogłosił wyniki głosowania na projekt pocztówki w konkursie o którym pisaliśmy już na naszym portalu. Zwycięska praca należy do Kaji Czarneckiej z Drużyny Harcerskiej "Brązowa 50".


W czerwcu hufiec będzie obchodził stulecie harcerstwa na Ziemi Radomszczańskiej. Z tej okazji organizowanych jest szereg wydarzeń. Właśnie ogłoszono wyniki facebookowego głosowania na kartkę pocztową.

Oddać swój głos, poprzez klikniecie na "Lubię to", mógł każdy, kto posiadał konto w serwisie Facebook. Zwycięska kartka zostanie wydrukowana i będzie rozdawana podczas obchodów stulecia harcerstwa.

W hufcu trwają intensywne przygotowania do obchodów stulecia. Główne uroczystości odbędą się w dniach 5-7 czerwca. W planach jest m.in. wystawa, kino pod chmurką, koncert oraz przemarsz ulicami miasta. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, dzięki któremu można być na bieżąco informowanym o działaniach.

Więcej o:
kartka pocztowa hufiec głosowanie facebook zhp harcerze harcerstwo
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE