Będą remonty w „Pro Familii”

Będą remonty w „Pro Familii” Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

W Starostwie Powiatowym w Radomsku we wtorek 8 czerwca zebrała się Rada Społeczna Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Pro Familia”.

Po zapoznaniu się ze stanem finansowym SP ZOZ podjęto uchwałę, że zysk wypracowany w ubiegłym roku zostanie przeznaczony między innymi na zakup nowoczesnego sprzętu komputerowego i medycznego (m.in. aparatu EKG - Holter) oraz na remonty i modernizację przychodni na ul. Przedborskiej i Armii Krajowej.

Oprócz prac mających na celu poprawę funkcjonalności i estetykę pomieszczeń obu przychodni zaplanowano także montaż nowoczesnego monitoringu oraz remont instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Podczas posiedzenia mówiono także o organizacji opieki zdrowotnej w czasie pandemii oraz problemach z nieterminowymi dostawami szczepionek przeciw COVID-19 (ZOZ prowadzi cztery punkty szczepień).

Rada Społeczna wystąpiła z wnioskiem o przyznanie dyrektorowi „Pro Familii” nagrody rocznej w postaci dwóch miesięcznych wynagrodzeń. Ostateczną decyzję w sprawie nagrody oraz jej wysokości podejmie Zarząd Powiatu.

Więcej o:
radomsko pro familia przychodnia remont społeczna rada
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE