Będą promować bezpieczeństwo

Będą promować bezpieczeństwo Fot. UM Radomsko

Prezydent Radomska Jarosław Ferenc podpisał porozumienie o współpracy przy organizacji działań profilaktycznych w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego w mieście, a w szczególności bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Sygnatariuszami porozumienia są również Komenda Powiatowa Policji w Radomsku oraz Szkoła Jazdy Elcar.

Miasto w ramach porozumienia zobowiązuje się do promocji akcji i umieszczania informacji i materiałów z nią związanych na stronie internetowej oraz na należących do miasta profilach w popularnych serwisach social media. Materiały związane z akcją będą się również pojawiać w należących do miasta gablotach wielkoformatowych oraz w wybranych miejscach na ogrodzeniach miejskich instytucji.

Przygotowanie materiałów promujących akcję, tj. plakatów i haseł leżeć będzie w obowiązku Szkoły Jazdy Elcar. Zadaniem KPP w Radomsku będzie natomiast merytoryczne opracowanie zakresu działań profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym pieszych i rowerzystów.

Akcja ma formułę otwartą, a pozostałe podmioty zainteresowane współpracą mogą przystępować do niej również w późniejszym terminie.

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko policja radomsko profilaktyka porozumienie bezpieczeństwo
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE