Beata Kotlicka żegna się z funkcją zastępcy dyrektora MOPS. Pokieruje Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym

Beata Kotlicka żegna się z funkcją zastępcy dyrektora MOPS. Pokieruje Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym Fot. ŚDS/Beata Kotlicka z prawej

Beata Kotlicka po ponad 20 latach żegna się z funkcją zastępcy dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku. Niebawem pokieruje nowym Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym zlokalizowanym przy ul. Zachodniej.

Beata Kotlicka z radomszczańskim Ośrodkiem była związana jeszcze dłużej bo od lat 90. XX wieku, gdzie zaczynała pracę jako pracownik socjalny. 

Magistrat konkurs na kierownika Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Radomsku ogłosił 13 maja. Wyniki niespełna miesiąc później, bo 6 czerwca. Do konkursu przystąpiła tylko Beata Kotlicka i została wybrana na kierownika.

- Pani Beata Kotlicka spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Wykazała się bardzo dobrą znajomością ustaw wymaganych przez pracodawcę. Posiada wiedzę niezbędną do pracy na ww. stanowisku – czytamy w uzasadnieniu wyboru umieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej.

Centrum przeznaczone będzie dla mieszkańców wymagających opieki osób trzecich, w tym również opieki wytchnieniowej. Uczestnicy będą mogli skorzystać z kompleksowej opieki pielęgniarskiej, terapeutycznej i rehabilitacyjnej oraz z zajęć przystosowujących do życia w społeczeństwie, odciążając jednocześnie opiekunów uczestników programu, co zapewni im możliwość kontynuacji lub podjęcia pracy zarobkowej.

W centrum  będzie się znajdowało 15 pokoi jednoosobowych pobytu całodobowego z łazienkami, wyposażonych w łóżka rehabilitacyjne i meble, kuchnia, pokój rehabilitacji i część wspólna. Pokoje na parterze zapewniają bezpośredni dostęp do ogrodu zewnętrznego.

Więcej o:
radomsko beata kotlicka mops centrum kierownik
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE