Balony na 40. urodziny - zrób z nich prezent dla jubilata!

Balony na 40. urodziny - zrób z nich prezent dla jubilata!

Czterdzieste urodziny są niezwykle doniosłym momentem w życiu każdego z nas. Warto tę okazję uczcić w niebanalny sposób, obdarowując jubilata oryginalnymi prezentami. W tym celu można wykorzystać balony z Decomaxparty. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, jak zrobić z nich niespodziankę!

Balon w pudełku

Pierwszym pomysłem, który warto rozważyć, są balony umieszczone w pudełku. Taki upominek jest stylowy, elegancki, a jednocześnie zapewnia efekt „WOW”. Wokół balonów możesz dodatkowo umieścić np. kwiaty. Gwarantujemy, że zaskoczysz w ten sposób obdarowaną osobę, udowadniając, że balony to zabawka nie tylko dla dzieci, ale zdecydowanie coś więcej.

Balony z okazji 40 lat jako kosze prezentowe

Jeśli chodzi o balony 40 lat to moment, kiedy warto przejrzeć te z Decomaxparty. Możesz je wykorzystać również w roli… kosza prezentowego. Wystarczy, że umieścisz w środku np. różne drobiazgi (np. kosmetyki, gadżety, akcesoria) czy słodkości. To znakomita alternatywa dla tradycyjnych, mało zaskakujących upominków. Ważne, aby całość wpisywała się jednak w gusta jubilata. Możesz też podarować mu cały zestaw balonów na 40. urodziny, a w każdym z nich umieścić jedną niespodziankę.

Dekoracja z balonów

Jeśli mieszkasz z jubilatem w jednym domu, możesz stworzyć dla niego wyjątkową, ścienną dekorację z balonów, która doskonale sprawdzi się jako tło do zdjęć. Idealnie podkreśli ona charakter tej niezwykłej uroczystości, a jednocześnie sprawi, że cała jej oprawa nie będzie aż tak poważna. Aby wykonać taką ozdobę, przydadzą Ci się nie tylko balony, ale też połyskująca kurtyna dekoracyjna, którą również znajdziesz w naszym sklepie. Na środku dekoracji możesz też umieścić wycięte imię samego jubilata.

Życzenia w balonach

Wiesz, kto pojawi się na urodzinowej imprezie? Jeśli tak, warto przed przybyciem jubilata poprosić gości o napisanie swoich życzeń lub wiadomości na karteczkach. To fantastyczny sposób na to, aby przekazać mu miłe słowa. Obdarowana osoba będzie musiała przebić taki balon, dlatego warto, aby w jego wnętrzu znajdowało się konfetti – efekt będzie wówczas fenomenalny.

Balonowa girlanda z nazwami prezentów

Oprócz wielkiej, ściennej dekoracji z balonów, możesz przygotować mniejszy upominek, w postaci stylowej girlandy. W każdym balonie warto też umieścić dodatkowo nazwę prezentu (np. zegarek, voucher, itd.). Osoba obdarowana będzie musiała przekuć jeden z wybranych balonów – wówczas okaże się, jaki prezent będą musieli kupić jej wspólnie goście. Odkryj naszą ofertę balonów i spraw, aby urodziny jubilata były naprawdę wyjątkowe!

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE