Bal maturzystów ZSP w Przedborzu

Bal maturzystów ZSP w Przedborzu Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

W sobotni wieczór, 27 stycznia uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Przedborzu przekroczyli magiczną granicę między szkołą a dorosłym życiem podczas swojej studniówki.

Zaczęło się od uroczystego wejścia na salę tegorocznych maturzystów. Panie ubrane w olśniewające suknie, a panowie w eleganckich garniturach. Po krótkim przemówieniu uczniów oraz dyrektor szkoły Renaty Kozieł głos zabrał Członek Zarządu Powiatu Radomszczańskiego Michał Koski.

- Za chwilę czeka na Was wielki świat pełen wyzwań i spełnionych marzeń. Podejmiecie pierwszą ważną decyzję w swoim życiu — wybór dalszej ścieżki życiowej - mówił przedstawiciel powiatu.

Następnie młodzież podziękowała rodzicom i gronu pedagogicznemu za wsparcie oraz trud włożony w ich wychowanie. To była wzruszająca chwila dla wszystkich gości.

Nadszedł moment tradycyjnego poloneza na otwarcie balu studniówkowego. W momencie, gdy rozbrzmiały pierwsze dźwięki muzyki na salę pewnym krokiem weszli maturzyści. Wszyscy byli pełni powagi i skupienie, mając świadomość, że wykonują ten tradycyjny taniec w tak ważnym momencie swojego życia.

Na zakończenie oficjalnej części uczniowie zaprezentowali dynamicznego walca.

Więcej o:
powiat radomszczański przedbórz szkoła przedbórz zsp przedbórz studniówka 2024 studniówka zsp przedbórz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE