Bajkowy Dzień Dziecka w Kina Pasja

Bajkowy Dzień Dziecka w Kina Pasja

Kino Pasja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku zaprasza na wspólną wyprawę do świata Bajek! Dzień Dziecka świętowany będzie w kinie cały weekend (1 i 2 czerwca).

Zobaczymy historie pełne marzeń, śmiechu, przygód i przyjaźni. Na ekranie czekają na wszystkich perły polskiej animacji i spotkanie z Bohaterem Dzieciństwa Misiem Uszatkiem, przecudne Paskudy. Uglydolls oraz zaczarowany świat Disneya z Aladynem!

Już o godzinie 10.30, kino startuje z premierowymi pokazami animacji Paskudy. Uglydolls dla całej rodziny, która udowadnia, że nie musisz być pięknym, żeby być wspaniałym (Bilety: 12 zł).

O godzinie 12.30 rozpocznie się pokaz kultowego serialu o przygodach Misia Uszatka i jego przyjaciół: Prosiaczka, Króliczków, Zajączka i psa Kruczka. Zaprezentowane zostaną cztery odcinki serii, z których mali widzowie dowiedzą się m.in. kto dziś rano wstał lewą nogą oraz jak rozwiązywać spory z kolegami z przedszkola. Nowe Przygody Misia Uszatka z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających widzów.

Akcja Bajkowy Dzień Dziecka odbędzie się w niezależnych kinach zrzeszonych w Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych w całej Polsce we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytut Audiowizualny. Dzięki zrekonstruowanym  cyfrowo bajkom najmłodsi widzowie będą mieli możliwość poznać nowych bohaterów z dawnych kart. Perły polskiej animacji zachwycają czystością obrazu i dźwięku w jakości pozwalającej na pełne oddanie zamysłu i wirtuozerii twórców (5 zł).

Seans przebojowej aktorskiej wersji disneyowskiego hitu sprzed lat Aladyn zaplanowane są na 13.30 (2D dubbing), 15.45 (2D dubbing) oraz 18.00 (3D dubbing) (18/16 zł).

Ale to nie wszystkie atrakcje jakie będą czekać na najmłodszych w nadchodzący weekend. Dla każdego przygotowany będzie upominek oraz słodkości, a szczęśliwcy być może wylosują nagrody. Po seansach Paskudy. Uglydolls oraz Misia Uszatka animatorzy MDK zaproszą do wspólnej zabawy przy bańkach mydlanych.

Więcej o:
dzień dziecka mdk kino kino pasja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE