B. Jędrzejczyk prezesem KS Niedośpielin

B. Jędrzejczyk prezesem KS Niedośpielin

13 grudnia odbyło się walne zebranie członków Stowarzyszenia Klubu Sportowego Niedośpielin, na którym wybrano nowego prezesa klubu.

Głównym wątkiem zebrania była konieczność wyboru nowego Prezesa Klubu Sportowego, ponieważ obecny prezes, Adam Gaik zrezygnował z pełnionej funkcji. Nowym Prezesem KS Niedośpielin wybrany został Bartosz Jędrzejczyk.

To osoba mocno związana zarówno z klubem z Niedośpielina, jak również z samą gminą Wielgomłyny. Był zawodnikiem GKS-u Rogi, który to w momencie objęcia stanowiska prezesostwa przez Adama Gaika, zmienił nazwę na KS Niedośpielin.
Ponadto Bartosz Jędrzejczyk występował w zespole lokalnego rywala Zapału Krzętów oraz w Świcie Kamieńsk. Nowy prezes obowiązki zarządcy klubu będzie łączył z występami na boisku. – Nadal chcemy podążać ścieżką na której jesteśmy, a więc z każdym kolejnym meczem przybliżać się do awansu do klasy okręgowej. W tej chwili jesteśmy na najlepszej drodze, aby ten cel osiągnąć. Moim zadaniem będzie prawidłowa organizacja pracy klubu, dążenie do jego dalszego rozwoju oraz pozyskiwanie nowych sponsorów. Mam również ogromną nadzieję na owocniejszą współpracę z Gminą Wielgomłyny, która w ostatnim latach była na kiepskim poziomie. Chcemy rozmawiać z okolicznymi przedsiębiorcami, chcemy pokazać, że nasz klubu nie tylko oczekuje ale również chce coś zaoferować. Będziemy dążyć do dalszego rozwoju i wspinać się w hierarchii drużyn z powiatu radomszczańskiego – powiedział w rozmowie z portalem Radomsko24.pl Bartosz Jędrzejczyk.

KS Niedośpielin, który w chwili obecnej zajmuje pierwsze miejsce w II grupie piotrkowskiej klasy A, przygotowania do rudny wiosennej rozpocznie 15 stycznia. W planach ma do rozegrania sześć sparingów. – Będą to zarówno zespoły z wyższych klas rozgrywkowych, jak również niższych. W pierwszych sparingach będziemy chcieli sprawdzić kilku zawodników, którzy być może wzmocnią nasz zespół – dodaje nowy prezes.

Więcej o:
ks niedośpielin piłka nożna klub prezes bartosz jędrzejczyk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE