Awantura w barze w Radomsku przerodziła się w bójkę. W ruch poszedł pręt do nadziewania mięsa

Awantura w barze w Radomsku przerodziła się w bójkę. W ruch poszedł pręt do nadziewania mięsa

Niezadowoleni klienci wszczęli awanturę i zaczęli dewastować jeden z lokali gastronomicznych w Radomsku. Zareagowali na to dwaj pracownicy baru. Wywiązała się bójka. Wykorzystano w niej metalowy pręt do nadziewania mięsa. Musiała interweniować policja. Do zdarzenia doszło 18 listopada 2020 roku.

W środowy wieczór, 18 listopada 2020 r. dwóch radomszczan kupiło jedzenie na wynos w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Radomska. Jeden z mężczyzn oczekując na zamówiony posiłek zaczął się awanturować z obsługą lokalu. Rozrzucił plastikowe naczynia a po chwili, gdy do lokalu wszedł jego kolega, uszkodził pleksi oddzielające bar od reszty pomieszczenia.

- Widząc zachowanie klientów pracownicy wyszli zza baru. Jeden z nich, 25-latek wziął ze sobą metalowy pręt służący do nadziewania mięsa. Widząc to agresywni klienci uciekli na zewnątrz przytrzymując drzwi aby obsługa nie mogła do nich wyjść. Jeden z mężczyzn, 27-latek uszkodził drzwi do baru kopiąc i uderzając rękoma w szybę i futrynę. Obsługa po otwarciu drzwi zaatakowała nerwowych klientów. Sprawca wcześniejszego uszkodzenia mienia został kilkukrotnie uderzony metalowym prętem w okolice prawej ręki i dłoni. Drugiego z klientów zaatakowało dwóch pracowników baru. Był on uderzany i kopany po całym ciele – relacjonuje Włodzimierz Czapla z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Jeszcze tego samego dnia pracownicy baru zostali zatrzymani. Jeden z nich, 25-latek usłyszał zarzuty udziału w pobiciu przy użyciu niebezpiecznego narzędzia oraz uszkodzenia ciała. Jego kolega, również 25-latek, usłyszał zarzut udziału w pobiciu. Wobec obu prokuratura zastosowała dozór policyjny. Odpowiedzialności karnej nie uniknie również sprawca uszkodzenia mienia, z którym czynności policjanci wykonywali w szpitalu. Został on przesłuchany jako podejrzany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(info: KPP w Radomsku)

Więcej o:
radomsko policja radomsko awantura pobicie bar restauracja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE