Awans młodych tenisistów UMLKS Radomsko do zawodów wojewódzkich

Na rozegranym w Gorzkowicach, III Międzypowiatowym Turnieju Kwalifikacyjnym w kategoriach młodzieżowych, z dobrej strony zaprezentowli się najmłodsi tenisiści UMLKS Radomsko.

foto:archiwum radomsko24Na rozegranym w Gorzkowicach, III Międzypowiatowym Turnieju Kwalifikacyjnym w kategoriach młodzieżowych, z dobrej strony zaprezentowli  się najmłodsi tenisiści UMLKS Radomsko.

 

W niedzielę, 15 stycznia,  w Gorzkowicach w kategoriach młodzieżowych wystartowało 10 najmłodszych zawodników UMLKS Radomsko. Aż  7 z nich uzyskało awanse do zawodów wojewódzkich.


- W kategorii  młodziczek  Dominika Pluta i  Olivia Kowalska uzyskały awans, a Aleksandra  Barańska  jest 1 rezerwową do III Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego, który rozegrany będzie 4 marca również w Gorzkowicach - mówi trener Jacek Kawka. W kategorii kadetek Aleksandra Niemiec  weźmie udział w turnieju kwalifikacyjnym, który odbędzie się pod koniec miesiąca w Łodzi. Do tego samego turnieju awansowali Mateusz Winkler i Adrian Dębski. Jakub Szwedzik oraz Igor Gierasimiuk zostali sklasyfikowani na miejscach 7-8 oraz 13-16.


Patrycja Mazurek  awansowała   III WTK juniorek w Białej Rawskiej (11 marca) gdzie wystartuje też Kinga  Musiał Kinga i Maciej Szymczyk. Mateusz Winkler zajął miejsca 7-8.

 

Serdecznie gratulujemy!

Więcej o:
umlks radomsko tenis umlks radomsko zawody w gorzkowicach tenis radomsko wtk zawody
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE