Autobusem MPK na II turę wyborów

Podobnie jak w pierwszej turze, również teraz wyborcy z dzielnic Saniki i Wymysłówek będą mogli w dniu 30 listopada br. dojechać bezpłatnie do właściwych lokali wyborczych specjalnymi kursami autobusów

Podobnie jak w pierwszej turze, również teraz wyborcy z dzielnic Saniki i Wymysłówek będą mogli w dniu 30 listopada br. dojechać bezpłatnie do właściwych lokali wyborczych specjalnymi kursami autobusów MPK.

W tym celu, na zlecenie Miasta, ponownie zostaną specjalnie uruchomione dwa kursy autobusów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego:

 

Wyborcy z dzielnicy Saniki mogą skorzystać z autobusu, który zostanie podstawiony o godzinie 13.15 na rozwidleniu ulic Przedborskiej i Sanickiej. Trasa autobusu będzie przebiegać ulicami: Przedborską, Sikorskiego, Sanicką i dalej Przedborską (zatrzymując się na istniejących przystankach) do siedziby Komisji Wyborczej dla obwodu głosowania nr 3, znajdującej się w II Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Bugaj 3 w Radomsku. Tam pasażerowie będą mogli zagłosować, a po pół godzinie skorzystać z kursu powrotnego tą samą trasą.

Wyborcy z dzielnicy Wymysłówek mogą skorzystać z autobusu, który zostanie podstawiony o godzinie 15.30 na pętli autobusowej przy ulicy Wymysłowskiej. Trasa autobusu będzie przebiegać ulicami: Wymysłowską, Staffa, Piłsudskiego do siedziby Komisji Wyborczej dla obwodu głosowania nr 14, znajdującej się w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 2 przy ulicy Piłsudskiego 22 w Radomsku. Tam pasażerowie będą mogli zagłosować, a po pół godzinie skorzystać z kursu powrotnego tą samą trasą.

Autobusy będą oznakowane na przedniej i tylnej szybie napisem WYBORY.

Więcej o:
wybory2014 mpk lokal wyborczy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE