Atrakcje dla dzieci podczas tegorocznego Festiwalu Zalewajki

Organizatorzy III Ogólnopolskiego Festiwalu Zalewajki nie zapomnieli również o najmłodszych uczestnikach imprezy. Specjalnie dla nich przygotowany został program, na który zapraszamy już o godzinie 13.00.

zdjęcie pochodzi z http://radomsko.pl/cms/cms_news.php?id=6526Organizatorzy III Ogólnopolskiego Festiwalu Zalewajki nie zapomnieli również o najmłodszych uczestnikach imprezy. Specjalnie dla nich przygotowany został program, na który zapraszamy 9 września o godzinie 13.00 przed scenę w Parku Solidarności.


Na początku w Parku Solidarności odbędzie się Eko-biesiadka dla małolatka, czyli program estradowy, który zaprezentują nam zawodowi aktorzy. Spotkać się będzie można również z ciekawymi zagadkami czy konkursami. Celem zabawy będzie propagowanie zachowań ekologicznych i zainteresowanie nimi najmłodszych dzieciaków. Maluchy będą mogły spędzać czas także na zabawie w wesołym miasteczku.


W planie są również warsztaty kulinarne dla wszystkich dzieci i rodziców. Organizowane są pod hasłem projektu SMAK DZECIŃSTWA, który ma na celu zapobieganie globalnemu przemysłowi żywnościowemu. Podczas warsztatów będzie można zapoznać się z sezonowymi smakami jesiennej kuchni, spróbować wyrobić ciasto na podpłomyki i poznać smak radomszczańskiej zalewajki. Na deser przygotowane są śliwki oraz napoje: sok z jabłek z Doliny Dolnej Wisły oraz syropy z kwiatów czarnego bzu. Dodatkowo każdy będzie mógł wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz w malowaniu buziek.

 

ZOBACZ PEŁEN PROGRAM FESTIWALU ZALEWAJKI

Więcej o:
festiwal zalewajki park solidarności atrakcje dla dzieci smak dzieciństwa ekologia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE