Anna Milczanowska rozpoczyna kampanię wyborczą

W piątek, 23 sierpnia kandydatka Prawa i Sprawiedliwości do sejmu RP, Anna Milczanowska, oficjalnie rozpoczęła kampanię wyborczą. Podczas konferencji mówiła o tym, w jaki sposób będzie prowadziła swoją kampanię.

Poseł Anna Milczanowska zaprezentowała w piątek baner wyborczy swojej partii, na którym znalazły się wszystkie programy, jakie rząd Prawa i Sprawiedliwości wprowadził podczas swojej kadencji.

- Jest to ten billboard, który w poniedziałek objeździł wszystkie regiony w naszym kraju, był w stolicach województw oraz który rozpoczyna kampanię Prawa i Sprawiedliwości. Jesteśmy w trakcie zbierania podpisów, za które już bardzo serdecznie dziękuję. Sądzę, że tych podpisów będziemy mieć kilka tysięcy. Dziękuję za każdy oraz za to, że popieracie program zjednoczonej prawicy, program Prawa i Sprawiedliwości. Mam nadzieję, że zgodnie z tymi programami wypisanymi na billboardzie, dobry czas dla Polski będzie trwał
- mówi Milczanowska.

Poseł Anna Milczanowska mówiła też o tym, że podobnie do poprzednich wyborów, również podczas tej kampanii chce dotrzeć do mieszkańców nie tylko tych dużych miast, ale przede wszystkim tych mniejszych miast i wiosek. Zapowiedziała kilkadziesiąt spotkań z mieszkańcami siedmiu powiatów.

- W oparciu o to co mówią nam Polacy, tak budujemy swój program. Ten program na ostatnie cztery lata tak właśnie zbudowaliśmy, dlatego też nasz następny również będzie się opierał o to co usłyszymy od mieszkańców
- dodała kandydatka.

Więcej o:
wybory 2019 radomsko wybory 2019 kampania wyborcza pis wybory pis
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE