Anna Milczanowska i Antoni Macierewicz o konflikcie na linii Rosja-Ukraina

Fot. Klaudia Gajda

Posłanka PiS Anna Milczanowska: Polska stoi jednoznacznie po stronie Ukrainy. Były Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz komentuje, że Polska na wypadek ewentualnej wojny ma odpowiednio przygotowaną armię. Zobacz wideo.

Przy okazji wizyty w Radomsku Antoniego Macierewicza, zapytaliśmy byłego ministra Obrony Narodowej jak ocenia możliwości wybuchy wojny na lini Rosja-Ukraina i jak do tego przygotowana jest Polska. O to samo spytaliśmy posłankę z Radomska - Annę Milczanowską.

- Wolna Ukraina to wolna Polska – to jest polska racja stanu. Nam zależy na tym by na Ukrainie nie toczyła się wojna – mówi poseł Anna Milczanowska.

– Polska podjęła bardzo mocną ofensywę dyplomatyczną już od kilku miesięcy. To premier Morawiecki wyjeżdżał na zachód, miał spotkania z przywódcami kilkudziesięciu krajów – dodaje Anna Milczanowska.

- Działania rządu przygotowywały nas do zagrożenia imperialnego ze strony rosyjskiej już od 2015 roku, od momentu kiedy Zjednoczona Prawica objęła urząd. Nie przypadkiem stworzono Wojska Obrony terytorialnej – mówi Antoni Macierewicz, były Minister Obrony Narodowej z PiS.

W materiale wideo komentarze Anny Milczanowskiej i Antoniego Macierewicza.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
Anna Milczanowska i Antoni Macierewicz o konflikcie na linii Rosja-Ukraina Anna Milczanowska PiS Antoni Macierewicz PiS
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE