Andrzej Rak nadal w formie

Andrzej Rak, mimo upływu lat, nadal wśród najlepszych kulturystów - weteranów w Polsce.

Instruktor siłowni MOSiR wzbogacił swoją bogatą kolekcję o medale. Tym razem przywiezione z Międzynarodowych Mistrzostw Polski federacji WPF i WBBF, które odbyły się w Siedlcach. Na mistrzostwach Andrzej Rak startował w kategorii weteranów, którą wygrał. Z kolei w kat. do 100 kg wywalczył srebrny medal. Andrzej Rak zdobył również statuetkę za najlepsze pozowanie na zawodach.

Zawody w Siedlcach były eliminacjami do Mistrzostw Europy, które 31 maja odbędą się w Brukseli oraz eliminacjami do Mistrzostw Świata, które odbędą się w czerwcu w Słowenii.
A 16 maja Andrzej Rak wystartuje w Mistrzostwach Polski federacji NAC, które odbędą się w Kaliszu.