Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego w Radomsku

Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego w Radomsku Fot. Organizator

Stowarzyszenie Era Tenisa zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego do udziału w Amatorskim Turnieju Tenisa Ziemnego. Termin wydarzenia 20 sierpnia 2022. Turniej zostanie zorganizowany na kortach MOSiR Radomsko. W kolejnej III edycji turnieju rozszerzono formułę o darmowe zajęcia nauki gry tenisa ziemnego dla dzieci.

W turnieju udział wziąć mogą wszyscy sympatycy tenisa ziemnego wraz z rodzinami. Rodzice dzieci chcących uczestniczyć w zajęciach oraz zawodnicy na rozgrywki deblowe i singlowe proszeni są o przesyłanie zgłoszeń SMSem na numer telefonu 668 043 878 lub na email biuro@eratenisa.pl do dnia 18.08.2022. Wpisowe dla zawodników od członka stowarzyszenia wynosi 30 zł, a od pozostałych osób 50 zł.

Zajęcia dla dzieci odbędą się w godzinach od 10:00 do 12:00, natomiast rozgrywki turniejowe rozpoczną się po losowaniu grup o godzinie 11:00.

Turniej odbędzie się przy wsparciu darczyńców, a w tej edycji są nimi Frigo Logistics, ESBANK Bank Spółdzielczy, którzy ufundowali nagrody i puchary. W trakcie turnieju zapewniony będzie także catering.

Więcej o:
tenis tenis radomsko zawody tenis ziemny radosmko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE