Alicja Czarnecka: Rak to nie wyrok, to diagnoza

Alicja Czarnecka: Rak to nie wyrok, to diagnoza Fot. Alicja Czarnecka, od lewej

W sobotę 7 sierpnia, Fundacja Omea-Life zaprasza na Różowy Piknik. Wszystko rozpocznie się o godzinie 16.00, w parku Solidarności.

- Piknik, to okazja do porozmawiania w luźnej, niezobowiązującej atmosferze ze specjalistami z zakresu: chirurgii, onkologii, ginekologii, fizjoterapii, dietetyki, psychoonkologii. Nasze radomszczańskie „Omejki”, które są najlepszym dowodem na to, że rak piersi to nie wyrok, pokażą Wam jak poprawnie badać piersi – opowiada Alicja Czarnecka, wolontariuszka Fundacji Omea- Life, gość portalu Radomsko24.pl

Z choroby śmiertelnej rak stał się chorobą przewlekłą. Osoby z rozpoznanym nowotworem żyją coraz dłużej – kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Czy to tylko szczęśliwy zbieg okoliczności, czy też rzeczywiście udaje nam się pokonać tę chorobę?

W czasie Różowego Pikniku, będzie też można zaszczepić się przeciw Covid-19 (w tym celu należy skontaktować się z koordynatorką działań fundacji Omea Life – Alicją Czarnecką, tel. 506 383 666, mail: aczarnecka@omealife.pl).

Cała rozmowa z Alicją Czarnecką na portalu Radomsko24.pl, w piątek 6 sierpnia, o godzinie 19.45.

Więcej o:
irek staszczyk alicja czarnecka omea life
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE