Aleksandra Kędra \"Nauczycielem Innowatorem\"

Aleksandra Kędra \

Aleksandra Kędra, nauczycielka języka polskiego w I Liceum Ogólnokształcącym oraz pomysłodawczyni i główna animatorka Dni Kina w Radomsku została laureatką prestiżowej nagrody i otrzymała tytuł "Nauczyciela Innowatora".

Nagrodę odebrała 7 czerwca, podczas uroczystego Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji w roku szkolnym 2016/2017 zorganizowanego przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Sali Lustrzanej Pałacu Poznańskiego w Muzeum Miasta Łodzi. Odbywająca się już po raz 31 gala ma charakter wyjątkowego spotkania ze względu na liczny udział dyrektorów szkół, prezesów różnych firm przemysłowych i usługowych, pracowników naukowych wyższych uczelni, uzdolnionych uczniów i nauczycieli prezentujących wysoki poziom refleksji pedagogicznej, nastąpi wręczenie tytułów i certyfikatów oraz statuetek Skrzydła Wyobraźni.

Jak informuje Janusz Moos, Dyrektor Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego w Łodzi celem ,,Podsumowania Ruchu Innowacyjnego” jest przedstawienie efektów procesu kształcenia – prezentacja najważniejszych dokonań edukacyjnych i innowacji pedagogicznych wdrażanych w szkołach i placówkach oświatowych Łodzi i województwa łódzkiego oraz w ŁCDNiKP. Pokazane zostaną najbardziej kreatywne i aktywne placówki oświatowe, a także przedsiębiorstwa, w których łódzka młodzież poznaje nowe trendy, techniki i technologie.

Przedsięwzięcie Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji jest objęte patronatem honorowym Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej, Wojewody Łódzkiego Zbigniewa Rau, Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia, Prezydenta Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej, Łódzkiego Kuratora Oświaty Grzegorza Wierzchowskiego, Ośrodka Rozwoju Edukacji, Stowarzyszenia Dyrektorów i Nauczycieli Centrów Kształcenia Praktycznego.

Info: Starostwo Powiatowe

Więcej o:
dni kina nagroda liceum liceum ogólnokształcące
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE