Aleksander Broszkowski: Z opinią Romana Jańca się nie zgadzam

Aleksander Broszkowski: Z opinią Romana Jańca się nie zgadzam

Droga powiatowa łącząca Masłowice z powiatem piotrkowskim jest w fatalnym stanie. Na jednym z fragmentów asfaltu nie ma w jednej trzeciej. Mieszkańcy martwią się o własne bezpieczeństwo. Roman Janiec, mieszkaniec gminy Masłowice i dyrektor szkoły w Strzelcach Małych, był też świadkiem jak duże auto ciężarowe po prostu zaryło się w asfalcie, a sama nawierzchnia dosłownie spłynęła na pobocze.

- Stan tej drogi jest fatalny. Rozumiemy, że są pewne problemy, że nie od razu można wszystko zrobić. Natomiast ta droga od lata domaga się gruntownej przebudowy... niestety w planach starostwa jest pomijana – komentował dwa tygodnie temu na portalu Radomsko24.pl Roman Janiec w rozmowie z Irkiem Staszczykiem.

Do uwag i opinii Romana Jańca  na portalu Radomsko24.pl odniósł się Aleksander Broszkowski, naczelnik Wydziału Zarządzania Drogami w Powiecie Radomszczańskim. Do programu został zaproszony również Roman Janiec, niestety stan zdrowia i choroba uniemożliwiła mu przyjście do studia.

- Z opinią Romana Jańca się nie zgadzam. Nieprawdą jest, że pani starosta stwierdziła, że remontu nie będzie i koniec. Odpowiedź starosty brzmiała: „nie mamy jeszcze sprecyzowanych planów na 2022 r. Dlatego złożyliśmy wnioski, nie wiadomo co z nimi będzie” – tłumaczy Aleksander Broszkowski.

Cała rozmowa z Aleksandrem Broszkowskim w programie „Staszczyk niezależnie” na portalu Radomsko24.pl, w środę 8  czerwca o godzinie 19.45.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk aleksander broszkowski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE