[AKTUALIZACJA] Zaginęła 76-letnia Danuta Jankowska z Radomska

[AKTUALIZACJA] Zaginęła 76-letnia Danuta Jankowska z Radomska

Policjanci z Radomska poszukują zaginioną Danutę Jankowską.

Danuta Jankowska, ma 76 lat i jest mieszkanką Radomska. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, zaginiona, ostatni raz była widziana 11 lipca, o godzinie 6.05 przez swojego męża. Nie posiada żadnych nałogów. Może mieć problemy z koncentracją.

Rysopis:

Wzrost 170 cm, waga 60 kg, szczupła budowa ciała, włosy jasnobrązowe zaczesane do góry lekko kręcone, oczy brązowe, twarz pociągła, uszy normalne (kolczyki złote), nos prosty, uzębienie niepełne (proteza górna).

Ubiór: czarne spodnie materiałowe, zielona marynarka, bluzka w kwiatki, buty czarne damskie tzw. mokasyny. Posiadała przy sobie czarną torebkę damską w której prawdopodobnie miała swój dowód osobisty.

Ktokolwiek widział Danutę Jankowską proszony jest o kontak z policją pod nr alarmowym 112.

AKTUALIZACJA

Około godz. 23.30 kilku mieszkańców gm. Żytno przeglądając radomszczańskie portale internetowe zauważyło ogłoszenie o zaginionej kobiecie. Skojarzyli ten fakt z kobietą, która chwilę wcześniej przechodziła ulicami Żytna i była przez nich widziana. Natychmiast poszli za nią, nie można z nią było nawiązać logicznego kontaktu słownego. Mężczyźni powiadomili policjantów, którzy potwierdzili, że jest to faktycznie poszukiwana zaginiona kobieta. Okazało się, że wyszła ona z domu w Radomsku we wczesnych godzinach porannych i cały czas szła w kierunku przeciwnym do miejsca zamieszkania. Kobieta była bardzo zmęczona. Została przekazana członkom rodziny. Nic jej nie zagraża.

Więcej o:
zaginiona danuta jankowska zagioniona radomsko policja radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE