[AKTUALIZACJA] Uczestnik wypadku w miejscowości Borowa rano zgłosił się na policję

[AKTUALIZACJA] Uczestnik wypadku w miejscowości Borowa rano zgłosił się na policję Fot. KP PSP w Radomsku

We wtorek, 12 lipca 2022 r. w godzinach porannych na policję zgłosił się uczestnik zdarzenia, które miało miejsce w poniedziałek w miejscowości Borowa w gminie Przedbórz. Mężczyzna ten po wypadku oddalił się.

Policja nie określa jednoznacznie, czy był to kierowca osobowego pojazdu. Prowadzone jest postępowanie, które ma wyjaśnić wszystkie okoliczności zdarzenia.

Przypomnijmy. Do wypadku doszło w poniedziałek, 11 lipca 2022 r. ok. godz. 15.45. Samochód osobowy zderzył się z busem. 10 osób zostało poszkodowanych.

AKTUALIZACJA:

- Kierujący samochodem marki alfa romeo nie ustąpił na skrzyżowaniu pierwszeństwa przejazdu jadącemu volkswagenem crafterem. Po zderzeniu się pojazdów, bus dachował, po czym zatrzymał się przy przydrożnym drzewie. Ośmiu pasażerów podróżujących crafterem zostało hospitalizowanych. Siedmiu z nich, po przebadaniu opuściło szpital. Do szpitala trafił też kierowca busa oraz mężczyzna podróżujący alfą. Drugi mężczyzna podróżujący osobówką oddalił się przed przybyciem służb. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali szereg czynności, które mają za zadanie wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Dziś (12 lipca) w godzinach porannych do komendy policji w Radomsku zgłosił się mężczyzna, który miał związek z wczorajszym wypadkiem. Nie wykluczamy na obecnym etapie postępowania, że to on prowadził pojazd. Na miejscu zabezpieczone zostały materiały dowodowe, które pozwolą bezsprzecznie ustalić, kto doprowadził do wypadku – mówi Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko policja wypadek borowa borowa wypadek gmina przedbórz

Załączniki

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE