[AKTUALIZACJA] Trzy firmy chcą przebudowywać ul. Reymonta w Radomsku. Jakie kwoty zaproponowano?

[AKTUALIZACJA] Trzy firmy chcą przebudowywać ul. Reymonta w Radomsku. Jakie kwoty zaproponowano? Fot. Google Street View

Trzy firmy przystąpiły do przetargu na kolejny etap przebudowy ul. Reymonta w Radomsku. Tym razem będzie to fragment od skrzyżowania z ul. Żeromskiego do posesji przy ul. Reymonta 43 wraz z przebudową skrzyżowania ul. Reymonta z ul. Warszyca na skrzyżowanie o ruchu okrężnym.

Najtańsza oferta opiewa na kwotę 5 581 497,05 zł brutto, najdroższa na 6 771 501,95 zł brutto. Tymczasem Urząd Miasta na realizację inwestycji zamierza przeznaczyć 4 300 000,00 zł brutto. Obecnie trwa analizowanie złożonych ofert.

Inwestycja obejmuje m.in. wykonanie jezdni o nawierzchni z betonu asfaltowego, budowę chodników o nawierzchni z drobnowymiarowych elementów betonowych/granitowych, zjazdów o nawierzchni z drobnowymiarowych elementów betonowych/granitowych, miejsc postojowych, przebudowę skrzyżowania ul. Reymonta z ul. Warszyca na skrzyżowanie o ruchu okrężnym (rondo), budowę sieci kanalizacji deszczowej (dotyczy ul. Reymonta na odcinku od ul. Żeromskiego do rzeki Radomki), wymianę sieci kanalizacji deszczowej, budowę oświetlenia ulicznego z zastosowaniem słupów aluminiowych o kształcie kwadratowym w kolorze czarnym, budowę monitoringu zewnętrznego, wykonanie wycinki drzew i krzewów oraz wykonanie nowych nasadzeń i terenów zielonych.

AKTUALIZACJA: Urząd Miasta w Radomsku unieważnił przetarg. Kwoty zaproponowane przez przedsiębiorców znacznie przekraczały budżet, jaki magistrat ma zarezerwowany na tę inwestycję.

Więcej o:
radomsko ulica reymonta remont przebudowa przetarg inwestycja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE