[AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek na DK1. Zginął 25-letni mężczyzna

[AKTUALIZACJA] Śmiertelny wypadek na DK1. Zginął 25-letni mężczyzna Fot. KPP Radomsko

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginął 25 - letni mieszkaniec województwa podlaskiego. Do zdarzenia doszło 11 stycznia 2021 roku, około godziny 23.30 na remontowanym odcinku drogi A1 w Radomsku, kierunek na Katowice.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora wynika, że 32-letni kierujący samochodem ciężarowym najechał na tył dostawczego iveco stojącego na prawym pasie ruchu.

- W wyniku zderzenia pojazdów na miejscu zginął kierowca dostawczaka, który najprawdopodobniej zmieniał uszkodzone koło. Zgodnie z poleceniem prokuratora ciało 25-latka zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium, celem przeprowadzenia niezbędnych badań. 32-letni obywatel Białorusi kierujący ciężarowym mercedesem był trzeźwy – wyjaśnia Aneta Wlazłowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Więcej o:
wypadek dk1 wypadek radomsko wypadek stobiecko szlacheckie dk1
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE