[AKTUALIZACJA] Gm. Gomunice: wypadek z udziałem 4 pojazdów. Są ranni

[AKTUALIZACJA] Gm. Gomunice: wypadek z udziałem 4 pojazdów. Są ranni Fot. KPP Radomsko

W poniedziałek, 21 czerwca 2021 r. ok. godz. 8.00 na Drodze Krajowej nr 1 niedaleko miejscowości Słostowice w gm. Gomunice doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych oraz dwóch ciężarówek. Jak wynika z informacji przekazanej przez Punkt Informacji Drogowej GDDKiA, sześć osób zostało rannych. Dwie z nich przewieziono do szpitali.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący tirem kierowca nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim samochodu marki kia. Uderzył w niego, a następnie oba pojazdy uderzyły w citroena berlingo i cysternę.

Rannych zostało w sumie sześć osób. 4 z nich została udzielona pomoc na miejscu zdarzenia. Dwie osoby podróżujące kią wymagały hospitalizacji. Jedna została przewieziona do Szpitala Powiatowego w Radomsku, druga śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi. 

Na miejscu zdarzenia wciąż występują utrudnienia komunikacyjne. Droga jest zablokowana. Zalecany jest objazd równoległą DK91. W kierunku Łodzi oraz w kierunku Katowic ruch odbywa się jednym pasem.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Więcej o:
policja wypadek kosówka gmina gomunice dk1
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE