[AKTUALIZACJA] Awaria sieci ciepłowniczej w całym Radomsku. Wznowienie dostaw ciepła

[AKTUALIZACJA] Awaria sieci ciepłowniczej w całym Radomsku. Wznowienie dostaw ciepła Fot. pixabay.com

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Radomsku poinformowało o stopniowym wychładzaniu sieci ciepłowniczej. Jest to spowodowane brakiem realizacji dostaw ciepła i ciepłej wody do odbiorców w całym mieście, co jest wynikiem awarii sieci ciepłowniczej.

Aktualnie występuje stopniowy spadek ciśnienia w sieci, a ekipy pogotowia ciepłowniczego pracują nad usunięciem przyczyny awarii. 

- Obecnie nie jest znany dokładny czas usunięcia awarii i wznowienia dostaw, stąd prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Wykorzystujcie ciepłe ubrania i koce, żeby jak najmniej odczuć skutki tej sytuacji. O przewidywanym czasie usunięcia awarii będziemy informować w kolejnych komunikatach – czytamy w komunikacie PGK w Radomsku.

AKTUALIZACJA

Na godzinę 22:30 ciepło nie jest dostarczane jeszcze tylko do odbiorców w ul. Piłsudskiego (odcinek od Policji do ronda przy ul. Targowej), Nadrzecznej, Zielonej i Pułaskiego i mieszkańców Sieć jest obecnie dogrzewana i do odbiorców na jej końcach ciepło będzie docierało sukcesywnie.
 
O godz. 23:00 PGK poinformowało o wznowieniu dostaw ciepła do wszystkich odbiorców w sieci. Po jej dogrzaniu w godzinach porannych u wszystkich temperatura powinna powrócić do normy.
Więcej o:
radomsko pgk radomsko awaria ciepłociągu
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE