Akademia foto ART zaprasza na warszaty

Akademia foto ART zaprasza na warszaty

Fotografia jest Twoją pasją? Posiadasz elementarną wiedzę fotograficzną i pragniesz tworzyć coraz lepsze zdjęcia? Chcesz dzielić czas z pasjonatami takimi jak ty? Już dziś zgłoś się do udziału w warsztatach plenerowych Akademii foto ART organizowanych przez Fundację foto POZYTYW. Tam nauczą Was tworzyć niepowtarzalne kadry fotograficzne.

- Nauczymy Was robić niepowtarzalne ujęcia. Widzieć świat pomimo, że co dzień na niego patrzycie. Poznacie filozofię oraz teorię widzenia kadru fotograficznego. A wszystko to w spokojnej i przyjaznej atmosferze dającej satysfakcje i pozytywne wyniki – zachęca Marcin Kwarta z Fundacji.

- Proponujemy trzy spotkania w miesiącu: dwa w formule plenerowej oraz jedno na spotkaniu omawiając wszystkie wykonane przez Was zdjęcia – mówi Marcin Kwarta.

Trenerami beędą Marcin Kwarta - artysta fotograf, wiceprezes Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców, Prezes Fundacji foto POZYTYW, juror w krajowych i międzynarodowych konkursach fotograficznych. Organizator wielu wydarzeń artystycznych, trener warsztatów fotograficznych oraz Sebastian Gałwa - zawodowy fotograf, twórca wielu sesji fotograficznych, asystent zarządu Fundacji foto POZYTYW, trener warsztatów fotograficznych.

Proponowane tematy spotkań: pejzaż wokół nas, oko w oko z naturą, architektura znana i nieznana, zatrzymane w ruchu,  jak ze starego albumu, Polska nocą, inne spojrzenie.

Kurs rozpoczyna się 2 września i potrwa do 31 maja 2021 roku i kończy się niepowtarzalnym certyfikatem Akademii foto ART

Koszt to tylko 99 zł miesięcznie.

Zapisy poprzez komunikator-messenger FB Fundacji foto POZYTW lub email: biurofotopozytyw@gmail.com.

Więcej o:
foto pozytyw fundacja pozytwyw warszaty fundacja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE