Agnieszka Biś z Kolonii Myśliwczów w „Sieci Liderek Wiejskich”

Agnieszka Biś z Kolonii Myśliwczów w „Sieci Liderek Wiejskich” Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Agnieszka Biś z Koła Gospodyń Wiejskich w Kolonii Myśliwczów jako jedyna z powiatu radomszczańskiego oraz jedna z 25 pań w skali całego kraju została zakwalifikowana do ogólnopolskiego projektu „Sieć Liderek Wiejskich”.

Sieć Liderek Wiejskich to intensywny kurs kompetencyjny dla liderek kół gospodyń wiejskich, którego celem jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń i wiedzy, budowa trwałych relacji pomiędzy uczestniczkami i ich organizacjami oraz wzmocnienie kompetencji liderek wiejskich.

W ramach projektu uczestniczki wezmą udział w cyklu 5 dwu- lub trzydniowych szkoleń z zakresu przywództwa, rozwiązywania sytuacji konfliktowych w organizacji, komunikacji i wystąpień publicznych, budowania partnerstw i współpracy. W ramach szkoleń odbędą się także sesje dyskusyjne, podczas których uczestniczki będą wymieniać się poglądami i doświadczeniami na tematy ważne dla rozwoju obszarów wiejskich takich jak: demografia, edukacja, ochrona środowiska oraz współpraca z samorządem i innymi organizacjami/podmiotami działającymi na terenach wiejskich.

Komisja rekrutacyjna wybrała 25 liderek oceniając: poziom zaangażowania i doświadczenie kandydatki w pełnieniu funkcji liderki w swoim środowisku na podstawie dotychczasowych dokonań przedstawionych przez kandydatkę, zaprezentowany pomysł i wizję kandydatki na działania w przyszłości w swojej organizacji, umiejętności z zakresu autoprezentacji oraz łatwość nawiązywania kontaktu.

Więcej o:
powiat radomszczański kolonia myśliwczów kgw kolonia myśliwczów agnieszka biś sieć liderek wiejskich
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE