Adoptuj Sabę

Adoptuj Sabę

Jeśli marzysz o towarzyszu, który pozostanie z Tobą „na dobre i złe, w zdrowiu i w chorobie”- adoptuj zwierzaka.

Adopcja bezdomnego psa czy kota to nie bułka z masłem, ale jeśli podejmiesz dobrze przemyślaną decyzję, zyskasz oddanego przyjaciela. To hasło przez cały rok towarzyszyło nam, gdy z kamerą portalu Radomsko24.pl, systematycznie raz w miesiącu byliśmy w Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku.

Mamy sukces i satysfakcję. Dzięki naszym programom „Nie kupuj – adoptuj” kilkanaście psów i kotów w ciągu roku znalazło swój nowy dom.

- Wszystkie psy i koty, które prezentowaliśmy na portalu Radomsko24.pl znalazły dom. Dostajemy informacje i zdjęcia. Bardzo się cieszymy gdy, nasi podopieczni trafiają w dobre ręce - z satysfakcją komentuje Monika Stelmaszczyk, lekarz weterynarii.

W ostatnim odcinku programu „Nie kupuj – adoptuj”, zachęcamy do adopcji owczarka niemieckiego o imieniu Saba.

 - Saba. Pies z problemami. Dorosły owczarek, który waży 20 kilogramów. Zdecydowanie za mało. W schronisku przybyła już 2 kg, jest wysterylizowana. Byłabym bardzo szczęśliwa gdyby człowiek, który zaadoptuje sukę będzie miał dla niej dużo czasu. To pies, który z nawiązką odpłaci psią miłością - zachęca Monika Stelmaszczyk.

To już ostatnia nasza wizyta w 2022 roku w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku. Zapraszamy do oglądania i pamiętaj: „Nie kupuj – adoptuj”. Premiera w środę 28 grudnia o godz. 11.00.

Więcej o:
nie kupuj adoptuj irek staszczyk pgk radomsko schronisko dla zwierząt
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE