A Ty już zagłosowałeś w Budżecie Obywatelskim „Łódzkie na plus”?

A Ty już zagłosowałeś w Budżecie Obywatelskim „Łódzkie na plus”?

28 czerwca to ostatni dzień głosowania na projekty zgłoszone do wojewódzkiego Budżetu Obywatelskiego „Łódzkie na plus” na 2025 rok. To aż 8 milionów złotych do wydania na pomysły mieszkańców. To, które zostaną zrealizowane, zależy od nas samych.

To już naprawdę ostatnie 2 dni, żeby oddać głos i poprzeć wybrane przez siebie projekty powiatowe lub wojewódzkie. Tych pierwszych jest łącznie 59, drugich – 17. To bardzo różnorodne zadania – od inwestycyjnych i remontowych, dotyczących przejść dla pieszych czy szpitali, po zajęcia kulturalne czy sportowe, aktywizujące seniorów oraz wspomagające rozwój dzieci.

Głosowanie odbywa się w wyznaczonych miejscach w całym województwie. W Radomsku urna znajduje się w biblotece pedagogicznej przy ul. Tysiącelcia 4 (budynek banku).

Mieszkańcy całego Łódzkiego mogą oddać głos w głosowaniu na projekty zgłoszone do puli wojewódzkiej. Z kolei na zadania powiatowe, mogą głosować mieszkańcy powiatów: łaskiego, łowickiego, sieradzkiego, tomaszowskiego, wieluńskiego i miasta Łódź.

TUTAJ pełny wykaz wszystkich projektów zgłoszonych do BO „Łódzkie na plus”.

Więcej o:
bo budżet obywatelski łódzkie na plus
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE