A jednak fotel w miejskiej spółce

A jednak fotel w miejskiej spółce

Kamil Bugdal, świeżo upieczony radny Rady Miejskiej w Radomsku, został kierownikiem Działu Promocji i Rozwoju w PGK w Radomsku. O nowej posadzie poinformował w mediach społecznościach.

Czy tylko kierownikiem? Z naszych ustaleń wynikało, że świeżo upieczony radny z ugrupowania prezydenta Radomska Jarosława Ferenca Razem dla Radomska, objął fotel dyrektora działu Promocji i Rozwoju w PGK w Radomsku.

Nie potwierdziły się informacje, że Kamil Bugdal najprawdopodobniej będzie pracował w prywatnym sektorze, jak informował w rozmowie z portalem Radomsko24.pl. Potwierdziły się z kolei informacje osoby, związanej kiedyś ze środowiskiem RdR, że na Bugdala czeka intratne stanowisko w miejskiej spółce z „dobrą” pensją.

- Mogę powiedzieć, że Bugdal nie mógł stracić na miesięcznym uposażeniu, jakie otrzymywał w CUW będąc dyrektorem. W PGK, jego pensja brutto będzie oscylować w granicach ponad 6 tys. To można sprawdzić. To spółka miejska nie prywatny sektor - dodaje nasz rozmówca (imię i nazwisko do wiadomości redakcji). 

Na nasze pytanie czy Kamil Bugdal ubiega się o stanowisko w PGK, Izabela Michnowska, wiceprezes spółki jeszcze styczniu tego roku odpowiedziała:

- Panie redaktorze, nie będę nic komentowała w tym temacie.

Czy w PGK niezbędny jest taki dział? Spytaliśmy Jakuba Jędrzejczaka, byłego wiceprezes prezesa PGK w Radomsku

- Takie działania były prowadzone, ale w ramach zadań pro-ekologicznych. Obecne działania to sprawa obecnej Rady Nadzorczej spółki. Nie będę komentował - mówi krótko Jakub Jędrzejczak.

Portal Radomsko24.pl, szukając potwierdzenia lub zdementowania posiadanych informacji skierował kilka pytań do PGK w Radomsku.

Czy Pan Kamil Bugdal jest kierownikiem czy dyrektorem Wydziału Promocji i Rozwoju w PGK?

- PGK Sp. z o. o. nie posiada w swojej strukturze wydziałów. Pan Kamil Bugdal został zatrudniony w naszym przedsiębiorstwie na stanowisku Kierownika Działu Promocji i Rozwoju - informuje Marek Glądalski prezes PGK.

- Zmiany organizacyjne w naszym przedsiębiorstwie dokonujemy tylko w sytuacjach gdy są one niezbędne do usprawnienia działań spółki. Obecne zmiany przeprowadzone zostały w kilku obszarach naszej działalności. W tym także w zakresie utworzenia działu którego pracami będzie kierował Pan Bugdal – dodaje.

Jakie uposażenie otrzymał radny Bugdal w miejskiej spółce? - dopytujemy

- Wynagrodzenia naszych pracowników objęte są tajemnicą przedsiębiorstwa - otrzymujemy odpowiedź.

Ilu pracowników jest w nowym dziale?

- Dział jest w organizacji i na chwilę obecną w jego skład wchodzą 2 osoby - mówi prezes PGK w Radomsku.

Warto zapamiętać, że dział Promocji i Rozwoju w miejskiej spółce jest w organizacji. Chyba na dwóch pracownikach się nie skończy. Jeżeli ktoś szuka pracy powinien zainteresować się. Może warto złożyć stosowne dokumenty w spółce? Panu Bugdalowi się udało.

Więcej o:
kamil bugdal rada miejska w radomsku kamil bugdal
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE