6. Ultra Kamieńsk. Pobiegnijmy na najwyższej górze w centralnej Polsce

6. Ultra Kamieńsk. Pobiegnijmy na najwyższej górze w centralnej Polsce Fot. organizator

6. Ultra Kamieńsk odbędzie się w dniach 1-2 sierpnia. Tym razem biegacze na górze Kamieńsk oprócz dystansu 50 km i 25 km będą mogli zmierzyć się po raz pierwszy z trasą o długości 10 km. Elektroniczne zgłoszenie zostaną uruchomione 1 lipca o godzinie 20.00.

- Ten rok jest specyficzny w każdej dziedzinie życia, cieszymy się że rzutem na taśmę udało się przygotować szóstą odsłonę letniej imprezy na Górze Kamieńsk. W tym roku wracamy do sprawdzonych dystansów 25 km i 50 km oraz dodaliśmy do programu imprezy nową trasę o długości 10 km – mówi organizator Bartłomiej Sobecki.

Górska Dyszka

W sobotę 1 sierpnia odbędzie się Górska Dyszka. To nowa propozycja dla biegaczy, którzy chcą spróbować swoich sił na dystansie 10 km na najwyższej górze w centralnej Polsce. W biegu obowiązuje limit 100 zawodników. Start zaplanowany jest na godzinę 18.30.

Ultra Kamieńsk i Półmaraton z hakiem

 W niedzielę 2 sierpnia, do rywalizacji na Górze Kamieńsk przystąpią zawodnicy, którzy do wyboru będę mieć dwa dystanse 50 km i 25 km. Lekko zmodyfikowana trasa z kultowym już podbiegiem pod stok narciarski, dostarczy biegaczom wielu niezapomnianych wrażeń. W biegach obowiązuje limit uczestników, na 50 km – 50 zawodników, a na 25 km – 150.

Na mecie wszystkich dystansów czekać będą na zawodników, kultowe już gliniane medale, przygotowane specjalnie na imprezę przez Warsztat Gancarski Rodziny Konopczyńskich z Bolimowa.

Organizatorem 6. Ultra Kamieńsk jest Stowarzyszenie Bądź Aktywny, a współorganizatorami OSIR Góra Kamieńsk. Szczegółowe informacje dotyczące zawodów  i zapisy na stronie www.ultrakamiensk.pl.

Więcej o:
ultrakamieńsk bieg ultrakamieńsk góra kamieńsk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE