5 powodów, dla których warto przyjść na szkolenie Darii Kaczmarek!

5 powodów, dla których warto przyjść na szkolenie Darii Kaczmarek!

Czy chcesz poprawić swoje umiejętności podejmowania decyzji i zwiększyć swoją efektywność w pracy? Szkolenie "Sztuka Podejmowania Decyzji" z Darią Kaczmarek to doskonała okazja, aby nauczyć się praktycznych technik i narzędzi, które pomogą Ci w codziennym życiu zawodowym. Przekonaj się, dlaczego warto wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Praktyczne techniki i narzędzia
Naucz się konkretnych metod, które od razu wykorzystasz w pracy

Podczas szkolenia "Sztuka Podejmowania Decyzji" z Darią Kaczmarek zdobędziesz praktyczne umiejętności, które będziesz mógł/mogła zastosować od razu w swojej codziennej pracy. Daria podzieli się sprawdzonymi technikami i narzędziami, które pomogą Ci podejmować lepsze decyzje, minimalizując ryzyko błędów.

Zrozumienie krytycznego i twórczego myślenia

Dowiedz się, jak te dwa rodzaje myślenia wpływają na podejmowanie decyzji

Krytyczne i twórcze myślenie to kluczowe elementy procesu decyzyjnego. Na szkoleniu dowiesz się, jak efektywnie korzystać z obu tych form myślenia, aby podejmować bardziej świadome i trafne decyzje. Nauczysz się, jak unikać typowych błędów decyzyjnych i jak wykorzystywać kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

Interaktywne warsztaty pełne ćwiczeń. Praktyka czyni mistrza

Szkolenie to nie tylko teoria – to przede wszystkim praktyka. Interaktywne warsztaty, pełne ćwiczeń i dyskusji, pozwolą Ci na bieżąco przetestować zdobytą wiedzę. Dzięki temu lepiej przyswoisz nowe umiejętności i sprawdzisz je w działaniu.

Inspiracja i motywacja

Spotkaj ambitnych ludzi i nawiąż nowe kontakty

Jednym z największych atutów szkolenia jest możliwość spotkania innych ambitnych osób, które podzielają Twoje zainteresowania i cele. Wymiana doświadczeń i pomysłów z innymi uczestnikami szkolenia może być nieocenioną inspiracją i motywacją do dalszego rozwoju.

Ekspertka w swojej dziedzinie
Daria Kaczmarek – doświadczona life coach i numerolog

Daria Kaczmarek to uznana life coach i numerolog, która od lat pomaga ludziom osiągać ich cele. Jej bogata wiedza i praktyczne podejście sprawiają, że każde szkolenie jest pełne wartościowych informacji i inspiracji. Daria wykorzystuje różnorodne narzędzia coachingowe, które pomagają uczestnikom w osiąganiu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Wakacje z Biznesem
Cykl szkoleń organizowanych przez Starter Radomsko

Szkolenie "Sztuka Podejmowania Decyzji" jest częścią cyklu "Wakacje z Biznesem", organizowanego przez Starter Radomsko. To doskonała okazja, by spędzić lato, rozwijając swoje umiejętności i nawiązując nowe kontakty.

Darmowe szkolenia co czwartek

Nie przegap cotygodniowych spotkań o 17:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter Radomsko

W ramach cyklu "Wakacje z Biznesem" co czwartek odbywają się darmowe szkolenia o godzinie 17:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter Radomsko. To doskonała okazja, aby regularnie zdobywać nową wiedzę i umiejętności bez żadnych kosztów.

Nie zwlekaj! Liczba miejsc jest ograniczona. Zarejestruj się już teraz i zainwestuj w siebie! www.biznes.radomsko.pl/wzb4

Więcej o:
Radomsko szkolenie Daria Kaczmarek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE