5 minut na scenie...

Młodzież z Ładzic zaprezentowała swoją twórczość w Miejskim Domu Kultury.

22 czerwca 2012 r.  w Miejskim Domu Kultury w Radomsku wystąpiła młodzież z Ładzic z przedstawieniem  autorstwa Liliany Bardijewskiej pt. „5 minut”. Sztuka ta miała dotrzeć głównie do młodzieży i uświadamiać jej, jak wielki wpływ na nasze życie mają media. Przedstawienie zostało wyreżyserowane przez Anitę Pawlak-Zygmę.


Przedstawienie ukazuje trzy główne, zupełnie różne postacie. Pierwszą z nich jest nastolatek Izydor, którego ambicją jest zaistnienie w telewizji, cały czas pragnie być nowoczesny i jedyny w swoim rodzaju. Cechuje go niezwykła spontaniczność. Jego matka zaś, druga postać,  jest oddaną czytelniczką kolorowych czasopism. Odnajduje przyjemność w hinduskiej muzyce i feng-shui, propaguje zdrowy styl życia oraz piękne ciało. Trzecią, a zarazem najbardziej intrygującą osobowością jest Iwona. Młoda dziewczyna jest zupełnie inna niż reszta rodziny. Jest bardzo nieśmiała, cicha i zamknięta w sobie. Nieustannie nosi przy sobie pudełko, w którym ukrywa swoją tajemnicę.

 

Bliskość aktorów z publicznością sprawiła, że widownia niezwykle zaangażowała się jako publiczność podczas programu telewizyjnego.

Więcej o:
przedstawienie mdk media
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE