4 powody, dla których warto dołączyć do programu PAYBACK

4 powody, dla których warto dołączyć do programu PAYBACK

Bardzo dużo sklepów walczy dziś uwagę i zainteresowanie każdego z nas. Prześcigają się one w oferowaniu coraz to ciekawszych benefitów i programów lojalnościowych dla każdego klienta. Jednym z takich rozbudowanych programów jest PAYBACK, czyli karta, która otwiera przed nami wiele nowych możliwości.

Nie tylko sklepy starają się iść z duchem czasu. Klienci również na bieżąco śledzą poczynania wielu sklepów i wybierają te, które sprostają ich oczekiwaniom. Dużą popularnością cieszą się te, które mogą zaproponować programy partnerskie, w kooperacji z innymi dużymi markami.

I to właśnie jedna z ogromnych zalet całego programu, jak i karty PAYBACK. Ale co dokładnie zyskamy, gdy zostaniemy posiadaczami tej karty?

Promocje dla uczestników programu PAYBACK

Dołączając do programu PAYBACK, otrzymujesz dostęp do specjalnych okazji cenowych w poszczególnych sklepach. Trzeba jednak pamiętać, że aby z nich w pełni korzystać, musisz zarejestrować swoją kartę. Warto też pobrać dedykowaną aplikację – dzięki niej zawsze będziesz otrzymywać aktualne informacje o promocjach. Zbieraj też specjalne kupony dostępne przy kasach, dzięki którym kupisz niezbędne rzeczy w jeszcze niższych cenach (możesz je wykorzystać podczas kolejnej wizyty w Twoim ulubionym sklepie).

Zbieraj punkty na karcie PAYBACK

Za każdym razem pokaż swoją kartę PAYBACK kasjerowi. A robiąc zakupy przez Internet, wpisz numer swojej karty. W ten sposób za każde zakupy otrzymasz specjalne punkty, którymi zapłacisz za kolejne produkty lub wymienisz na nagrody rzeczowe u partnerów programu.

Stale możesz kontrolować ilość punktów, logując się przez specjalną stronę lub do aplikacji. Chcesz szybciej zbierać punkty? Możesz aktywować kupony, które umożliwiają pomnażanie otrzymywanych punktów (musisz tylko zrobić to jeszcze przed zeskanowaniem karty lub zakończeniem transakcji online).

Płać za zakupy punktami PAYBACK

Za każde 3 złote wydane w sklepie otrzymujesz 1 punkt PAYBACK. Po uzbieraniu większej ilości punktów możesz nimi zapłacić za swoje zakupy. Możesz także połączyć płatności i część rachunku opłacić punktami, a część gotówką lub kartą (wystarczy, że powiesz kasjerowi, jaką sumę chcesz kartą PAYBACK). Dla jeszcze większej wygody, wcale nie musisz mieć ze sobą plastikowej karty, możesz też pokazać aplikcję w telefonie i to za jej pośrednictwem wykonać wszystkie kroki.

Wymieniaj punkty PAYBACK na nagrody

Kolejną korzyścią z posiadania karty PAYBACK i systematycznego zbierania punktów jest możliwość ich wymiany na nagrody rzeczowe. Ze względu na to, że program PAYBACK obejmuje wiele sklepów, masz do wyboru wiele rozmaitych produktów z różnych kategorii. Aby to zrobić, również wystarczy się zalogować, sprawdzić ilość dostępnych punktów i wybrać nagrodę, która mieści się w tym przedziale.

Teraz już chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że warto dołączyć do programu PAYBACK. W ten sposób, nawet podczas codziennych zakupów, nie tylko zaoszczędzimy pieniądze, ale też skorzystamy z wielu benefitów, jakie nam oferuje. A co najważniejsze, część wydanych pieniędzy wróci do nas w postaci kolejnych zakupów lub wspaniałych nagród, jakie sami sobie wybierzemy.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE