4 dni i już ponad 20 tys. wyświetleń nowej piosenki Sylvii Novak

4 dni i już ponad 20 tys. wyświetleń nowej piosenki Sylvii Novak Fot. Facebook/SylviaNovak

Nowy singiel pochodzącej z naszego powiatu Sylvii Novak nosi nazwę „Tricks”. Utwór opowiada o uwolnieniu z toksycznych relacji – jak opisuje go sama wokalistka.

Tym razem Sylvia postawiła na wykonanie utworu w języku angielskim. Trio Sylvia Novak, Małgorzata Uściłowska, Jonatan Chmielewski odpowiedzialne było za muzykę i słowa. Na Facebooku radomszczanki czytamy, że ten singiel powstał w 2018 roku, więc trochę czekał na swój czas.

- Kocham w tworzeniu swojej muzyki to, że dzięki niej, mogę mówić w sposób, w jaki nie chciałabym normalnie w życiu... Dotykać tematów trudnych...Ten singiel opowiada o oczyszczeniu z toksycznych relacji... - mówi o utworze Sylvia.

- Super głos i bardzo ładny angielski akcent ! Muzyka w stylu Dua Lipa (jak kiedyś wspomniałam - ale to komplement bo babeczka jest ekstra i zapada w pamięć) fajnie jakby ci się udało zahaczyć o międzynarodowe listy bo spokojnie możesz konkurować i tego życzę !! Pozdrawiam ciepło !! - komentuje jedna z fanek Sylvii.

Sylvia Novak z pewnością znana jest wielu radomszczanom. Już nie raz występowała i na dużym i na małym ekranie. Zagrała w filmach Bad Boy, Pętla czy w serialach takich jak Ślad oraz Miłość na Bogato - rola w tym ostatnim serialu stała się dla Sylvii furtką do dalszych działań. 32-latka wystąpiła w teledysku do piosenki „W sieci” Rozbójnika Alibaby. Od kilku lat Sylvia mocno stawia na swój talent aktorski i wokalny. Ostatnio można było ją oglądać w serialu Barwy Szczęścia.

W sieci dostępne są jeszcze dwa utwory Sylvii „me gusta” i „Bawię się świetnie”.

Więcej o:
Sylwia Nowak teledysk teledysk Sylwii Nowak Sylvia Novak tricks Sylvia Novak
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE