39–latka podejrzana o zabójstwo mężczyzny ze Spacerowej oczyszczona z zarzutów. Jest nowy podejrzany

39–latka podejrzana o zabójstwo mężczyzny ze Spacerowej oczyszczona z zarzutów. Jest nowy podejrzany

Sylwia S. podejrzana o zabójstwo swojego 64–letniego krewnego została oczyszczona przez śledczych z zarzutów. Wobec kobiety zostało też umorzone śledztwo. W kręgu podejrzanych o zabójstwo Grzegorza N. jest mąż Sylwii S.

Kolejny raz powracamy do morderstwa mieszkańca ulicy Spacerowej w Radomsku. W sprawie nastąpił ważny zwrot wydarzeń. W wyniku prowadzonych czynności zarówno przez policję, jak i prokuraturę pojawił się nowy podejrzany. To około 45-letni mężczyzna – mąż Sylwii S. W minioną niedzielę (16 lutego) orzeczono wobec niego 3 miesięczny areszt.

- Mężczyzna przed prokuraturą przyznał się do dokonania zabójstwa, przed sądem jednak już nie. Mężczyzna usłyszał ten sam zarzut co wcześniej Sylwia S, czyli zabójstwa z zamiarem bezpośredniego jego dokonania – informuje prokurator Prokuratury Rejonowej w Radomsku, Jacek Bocianowski.

Przypomnijmy: Sylwia S. miała wejść do domu swojego krewnego i zadać mu 13 ciosów nożem. Śledczy ze względu na stan ciała 64- letniego mężczyzny nie byli w stanie oszacować, kiedy dokładnie doszło do zabójstwa. Przewiduje się, że między 5 a 7 lutego. Opinia publiczna o zbrodni dowiedziała się natomiast 10 lutego. Wówczas też Prokuratura Rejonowa w Radomsku oskarżyła Sylwię S. o zabójstwo i zamiarem bezpośrednim jego dokonania. Kobiecie groziło dożywocie.

Jak napisaliśmy wyżej, w sobotę 15 lutego Sylwia S. została oczyszczona z zarzutów. Śledczy umorzyli wobec niej też śledztwo.

Więcej o:
radomsko komenda powiatowa policji w radomsku spacerowa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE