300 razy „Staszczyk niezależnie”

300 razy „Staszczyk niezależnie”

Emitowany na naszym portalu program „Staszczyk niezależnie” obchodzi mały jubileusz. W środę 29 grudnia będzie można obejrzeć 300 odcinek programu, którego gospodarzem jest niezmiennie Irek Staszczyk.

„Staszczyk niezależnie” to studyjna formuła programu. Prezentowane są w nim rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Gospodarz programu gwarantuje dociekliwość i konsekwencje w podejmowanych tematach.

Pierwszy program Irka Staszczyka został wyemitowany 23 grudnia 2019 roku. Najwięcej odsłon do tej pory, bo ponad 15 000 na YouTubie, zanotowała rozmowa w odcinku 239 z Iwoną Mazurkiewicz i Gerardem Makoszem, a było to 2 sierpnia 2021 roku.

- Są rozmowy, które zapadają na długo w pamięci. Te o ludzkim nieszczęściu, tragedii i chorobach. Przy takich tematach trudno przejść do porządku dziennego. Samorządowcy i politycy to inny gatunek rozmów. Często po rozmowie komentują, że było gorąco i nawet niewygodnie. Budujące jest to, że na kolejne zaproszenie do programu odpowiedzą pozytywnie – mówi Irek Staszczyk.

Playlista programu „Staszczyk niezależnie” jest z kolei najchętniej oglądaną playlistą na kanale portalu Radomsko24 na YouTubie.

- Zastanawiam się czy praca dziennikarza to misja czy praca jak każda inna. Czy może wchodzić w grę rutyna? Rozważania na temat zawodu dziennikarskiego, mogą dotyczyć też podziału na złych i dobrych dziennikarzy. Trudno oceniać siebie i swoją pracę. Dla mnie kołem napędowym są moi goście. Nieważne, z której strony sceny politycznej i jakich poglądach. Zawsze mam dla nich szacunek i dobre słowo po programie – dodaje Irek Staszczyk.

- Dzisiaj już nie muszę zapraszając gościa tłumaczyć gdzie, po co i dlaczego. Dodam nieskromnie, że portal Radomsko24.pl ma dzisiaj dobrą pozycję medium lokalnego, a to zasługa całego dobrego profesjonalnego zespołu – podkreśla gospodarz programu „Staszczyk niezależnie”.

Dodajmy jeszcze, że gościem jubileuszowego odcinka programu „Staszczyk niezależnie” będzie Wojciech Ślusarczyk z PSL.

Więcej o:
staszczyk niezależnie irek staszczyk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE