3. Trail Kamieńsk – dodatkowe zapisy od 1 stycznia

3. Trail Kamieńsk – dodatkowe zapisy od 1 stycznia

3. Trail Kamieńsk odbędzie się 21 stycznia 2018 roku, a listy startowe zamknęły się już na miesiąc przed zawodami. Jeśli nie udało się Wam zapisać na kolejną odsłonę biegu na Górze Kamieńsk to jeszcze nic straconego.

Organizatorzy postanowili uruchomić dodatkowe zapisy, które wystartują 1 stycznia 2018 roku o północy i potrwają do 7 stycznia (na 6 km limit wynosi 150 zawodników).

- Trzeci rok z rzędu pomimo zwiększenia limitu uczestników zapisy zamykają się przed czasem. Fajnie, że z roku na rok przybywa  więcej nowych biegaczy z coraz dalszych zakątków Polski – mówi Bartłomiej Sobecki organizator biegu.

Start w Trail Kamieńsk to bardzo dobra forma na sprawdzenie swojej dyspozycji podczas zimowych przygotowań do sezonu.

- Udział w zawodach na Górze Kamieńsk to bardzo fajny przerywnik w zimowych treningach, a zarazem możliwość sprawdzenia się na tle innych zawodników. Dwa dystanse dają możliwość spróbowania swoich sił zarówno początkującym biegaczom jak i doświadczonym, dla których jest to idealna jednostka treningowa w przygotowaniach do wiosennego maratonu czy biegów na dłuższym dystansie – mówi Krzysztof Pietrzyk z Pietrzyk Running Team.  

Organizatorem Trail Kamieńsk jest firma inesSport, a współorganizatorem OSIR Góra Kamieńsk oraz stowarzyszenie Bądź Aktywny.

 Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na www.ultrakamiensk.pl.

Więcej o:
ultra kamieńsk bieg bieg kamieńsk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE